بهره‌مندی مشتریان 15بانک از خدمات «صاپ»

بهره‌مندی مشتریان 15بانک از خدمات «صاپ»
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، همزمان با افزوده شدن بانک «مهر اقتصاد» و موسسه اعتباری «ملل» به فهرست بانک‌های متصل به اپلیکیشن «صاپ»، امکان نصب نسخه iOS این اپلیکیشن از طریق «سیب‌بانک» فراهم شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان و کاربران ١٥ بانک بزرگ کشور از خدمات اپلیکیشن «صاپ» بانک […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، همزمان با افزوده شدن بانک «مهر اقتصاد» و موسسه اعتباری «ملل» به فهرست بانک‌های متصل به اپلیکیشن «صاپ»، امکان نصب نسخه iOS این اپلیکیشن از طریق «سیب‌بانک» فراهم شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، مشتریان و کاربران ١٥ بانک بزرگ کشور از خدمات اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران استفاده می‌کنند و شرایط برای بهره‌مندی از خدمات متنوع این نرم‌افزار در حوزه پرداخت به‌ویژه امکان کارت به کارت از مبدا این بانک‌ها فراهم شده است. همچنین امکان نصب اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران برای سیستم‌عامل iOS از طریق سایت sibbank.ir نیز فراهم شده است؛ به‌طوری‌که دارندگان تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم‌عامل iOS می‌توانند برای نصب اپلیکیشن«صاپ» بانک صادرات ایران علاوه‌بر مراجعه به سایت بانک به نشانی: www.bsi.ir به سایت www.sibbank.ir نیز مراجعه کنند. بنا براین گزارش «صاپ» اولین اپلیکیشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدا بانک صادرات ایران به سایر بانک‌ها است و تنها سامانه‌ای است که صدور آنلاین بیمه‌نامه به‌صورت مستقیم را ارائه می‌کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.