بهبود عملکرد پارسیان در آبان ماه

بهبود عملکرد پارسیان در آبان ماه
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد، بیمه پارسیان در آبان ماه مبلغ 210 میلیارد تومان حق بیمه صادر کرده است و مبلغ 98 میلیارد تومان خسارت پرداخت نموده است. بیمه ثالث اجباری بالاترین وزن را در حق بیمه صادره پارسیان دارد و در سبد خسارت پرداختی بیمه ثالث اجباری و بیمه درمانی بالاترین وزن […]

به گزارش سیگنال به نقل از با اقتصاد، بیمه پارسیان در آبان ماه مبلغ 210 میلیارد تومان حق بیمه صادر کرده است و مبلغ 98 میلیارد تومان خسارت پرداخت نموده است. بیمه ثالث اجباری بالاترین وزن را در حق بیمه صادره پارسیان دارد و در سبد خسارت پرداختی بیمه ثالث اجباری و بیمه درمانی بالاترین وزن را دارا می‌باشند.

در دوره 8 ماهه منتهی به آبان 98 بیمه پارسیان در مجموع یک هزار و 579 میلیارد تومان حق بیمه صادر کرده است و 898 میلیارد تومان خسارت پرداخت نموده است. بنابراین 681 میلیارد تومان دارای تراز مثبت است.

حق بیمه صادره پارسیان در آبان 18 میلیارد افت کرد

حق بیمه صادره پارسیان در آبان ماه نسبت به مهر ماه کاهش یافته است. پارسیان در مهر ماه 228 میلیارد تومان حق بیمه صادر کرده است که در آبان ماه به 210 میلیارد تومان رسید. بنابراین حق بیمه صادره پارسیان در آبان ماه نسبت به مهر ماه کاهش 18 میلیارد تومانی داشته است.

با توجه به حق بیمه صادره 210 میلیاردی پارسیان در آبان ماه، میانگین حق بیمه صادره پارسیان در دوره 8 ماهه منتهی به آبان 98 به 196 میلیارد تومان رسید.

پارسیان در آبان 98 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرد

خسارت پرداختی پارسیان در آبان ماه نسبت به مهر ماه کاهش یافته است. پارسیان در مهر ماه 141 میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است که در آبان ماه این مبلغ به 98 میلیارد تومان رسید. بنابراین خسارت پرداختی آبان ماه 43 میلیارد تومان کاهش یافت.

با توجه به خسارت پرداختی 98 میلیاردی پارسیان در آبان ماه، میانگین 8 ماهه خسارت پرداختی پارسیان به 112 میلیارد تومان رسید.

نسبت خسارت پرداختی پارسیان به 46 درصد رسید

نسبت خسارت پرداختی به عنوان فاکتوری برای نشان دادن عملکرد شرکت‌های بیمه‌ای به شمار می‌رود. نسبت خسارت پرداختی به حق بیمه صادره پارسیان در آبان ماه نسبت به مهر ماه کاهش یافته است. نسبت خسارت پرداختی پارسیان در مهر ماه 62% است که در آبان ماه به 46% رسید. بنابراین این نسبت در آبان ماه 16% کاهش یافت.

البته روند کاهشی نسبت خسارت پرداختی به حق بیمه صادره، از اردیبهشت ماه روند کاهشی داشته است. چراکه از 69% در اردیبهشت ماه به 46% از آبان ماه رسیده است. پایین بودن این نسبت در واقع حاکی از افزایش حاشیه سود شرکت است.

2019-12-22 09_09_11-Cortana

حق بیمه صادره 8 ماه پارسیان 26 درصد و خسارت پرداختی 8 ماهه 10 درصد افزایش یافت

حق بیمه صادره 8 ماهه پارسیان در سال جاری با رشد 26 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 1579 میلیارد تومان رسیده است و خسارت پرداختی تجمیعی پارسیان نیز با رشد 10 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به 898 میلیارد تومان رسیده است.

 

 

 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها