بنیاد لایت کوین کارت اعتباری ارز دیجیتال عرضه می‌کند

بنیاد لایت کوین کارت اعتباری ارز دیجیتال عرضه می‌کند
خلاصه اخبار

بنیاد لایت‌کوین در پست بلاگ خود که در روز ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) منتشر شد، خبر همکاری خود با صرافی بیباکس (Bibox) و شرکت بلاک چینی ترینو (Terino) را اعلام کرد. به نقل از کوین‌تلگراف، این دو شرکت به طور مشترک کارت اعتباری ارز دیجیتال با نام بلاک‌کارت (BlockCard) را عرضه خواهند کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از ارزدیجیتال، این کارت اعتباری به کاربران این امکان را می‌دهد که دارایی دیجیتال خود را هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه‌های سراسر جهان که این کارت‌ها را می‌پذیرند، خرج کنند.
مشتریان قادر خواهند بود که ارزهای دیجیتالی مانند لایت کوین، توکن صرافی بیباکس (BIX) و توکن شرکت ترینو (TERN) را در این کارت نگه دارند.
در این پروژه، صرافی بیباکس به عنوان سرویس نگهداری سرمایه کاربران عمل خواهد کرد و حجم معامله ارز دیجیتال به ارزش بیش از ۲۰۰ میلیون دلار را در اختیار خواهد داشت. ترینو نیز پلتفرمی اختصاصی فراهم خواهد کرد.

بنیاد لایت کوین کارت اعتباری ارز دیجیتال عرضه می‌کند

بنیاد لایت کوین و صرافی بیباکس این کارت را مستقیما با صرافی بیباکس و کیف پول رسمی لایت کوین، لوف ولت (LoafWallet)، ادغام خواهند کرد. تیم لایت کوین در رابطه با این همکاری اظهار داشت:
این یک همکاری و مشارکت هیجان‌انگیز برای ماست، چرا که به پیشبرد ماموریت و هدف بنیاد لایت کوین مبنی بر ایجاد موارد استفاده بیشتر برای خرج کردن لایت کوین در زندگی روزمره کمک می‌کند.
با استفاده از پلتفرم بلاک‌کارد ترینو و موتور صرافی بیباکس، امکان دسترسی بی‌نظیری در اختیار دارندگان لایت کوین قرار می‌گیرد تا از LTC های خود برای خرید و فروش در سراسر جهان استفاده کنند.
بنیاد لایت کوین به جمع صنایع دیگر حاضر در این عرصه که کارت‌های اعتباری ارز دیجیتال عرضه کردند پیوست. هفته گذشته، صرافی ارز دیجیتال شناخته‌شده‌ کوین‌بیس (Coinbase)، خدمات کارت اعتباری ویزای خود را در ۶ کشور اروپایی گسترش داده و به مشتریان خود در آن مناطق امکان خرج کردن دارایی‌های دیجیتال خود را می‌دهد.
در ماه مارس، شرکت ویزا چند موقعیت شغلی مرتبط با ارز دیجیتال و بلاک چین را ارائه و منتشر کرد. به نظر می‌رسد این شرکت به دنبال شخصی برای تصدی جایگاه مدیر فنی ویزا فین‌تک در دفتر پالو آلتو (palo Alto) است.
در شرح و توضیحات این موقعیت شغلی آمده است که کاندیدها باید درک عمیقی از فناوری دفترکل توزیع شده و صنعت ارز دیجیتال داشته باشند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.