بسته‌های سه‌گانه تسهیلاتی بانک اقتصاد نوین برای اشخاص حقیقی وحقوقی

بسته‌های سه‌گانه تسهیلاتی بانک اقتصاد نوین برای اشخاص حقیقی وحقوقی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی بانک اقتصادنوین می‌توانند با توجه به نیاز خود از یکی از این تسهیلات بهره‌مند شده و در بازه‌های زمانی ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه آن را باز پرداخت کنند. در بسته شماره سه این طرح (صبا ۳) برای کلیه متقاضیان حقیقی و حقوقی دریافت […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، پذیرندگان پایانه‌های فروشگاهی بانک اقتصادنوین می‌توانند با توجه به نیاز خود از یکی از این تسهیلات بهره‌مند شده و در بازه‌های زمانی ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه آن را باز پرداخت کنند. در بسته شماره سه این طرح (صبا ۳) برای کلیه متقاضیان حقیقی و حقوقی دریافت تسهیلات کمک‌ هزینه خرید خودرو، تعمیر مسکن، خرید ابزار کار، تجهیز مطب و… امکان استفاده از تسهیلات تا سقف ۵۰۰ میلیون ریال در قالب کارت اعتباری و بر اساس معدل موجودی سپرده‌های کوتاه‌مدت و قرض‌الحسنه جاری در بازه‌های زمانی دو تا چهار ماه، فراهم شده است.مدت ‌زمان بازپرداخت این تسهیلات به خواست متقاضی ۱۲، ۲۴ و ۳۶ ماهه تعیین شده است. علاوه بر این، شرکت‌ها و موسسات نیز می‌توانند از طرح صبای ۳ برای اعطای تسهیلات در قالب کارت‌های اعتباری به کارمندان خود استفاده کنند. بنابراین گزارش مشتریان بانک اقتصاد نوین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی طرح تسهیلاتی صبا در سایت این بانک مراجعه کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها