بزرگترین رشد ماهانه طلا از ابتدای سال ۲۰۱۸

بزرگترین رشد ماهانه طلا از ابتدای سال ۲۰۱۸
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افت کرد و به ۱۵۲۴ دلار و ۴۳ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته یک درصد کاهش داشت و از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود ۰.۱ درصد کاهش نشان می دهد. در […]

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور ۰.۲ درصد افت کرد و به ۱۵۲۴ دلار و ۴۳ سنت رسید. بهای معاملات این بازار روز گذشته یک درصد کاهش داشت و از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود ۰.۱ درصد کاهش نشان می دهد.

در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰.۲ درصد کاهش، به ۱۵۳۳ دلار و ۵۰ سنت رسید.

به گفته کایل رودا، تحلیلگر شرکت “آی جی مارکتس”، اخبار شب گذشته درباره جنگ تجاری آمریکا و چین باعث رشد بازارهای سهام شد و بازده اوراق قرضه شب گذشته اندکی رشد کرد و این مسئله باعث بهبود ریسک پذیری و کاهش قیمت طلا شد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد مذاکراتی در روز پنج شنبه انجام گرفته و مذاکرات بیشتری برنامه ریزی شده است.

بر اساس گزارش رویترز، وزارت بازرگانی چین نیز اعلام کرد دور مذاکرات سپتامبر از سوی دو طرف مورد بحث قرار گرفته اما لازم است که واشنگتن افزایش تعرفه ها را لغو کند.

با این حال نگرانی‌ها نسبت به کندی رشد اقتصاد جهانی و تسهیل سیاست پولی از سوی بانکهای مرکزی سراسر جهان، کمک کرد طلا در مسیر ثبت رشد ماهانه قرار بگیرد. قیمت طلا دوشنبه هفته جاری به رکورد ۱۵۵۴ دلار و ۵۶ سنت صعود کرد که بالاترین قیمت در بیش از شش سال گذشته بود و در ماه اوت حدود هشت درصد رشد داشته است.

در بازار سایر فلزات ارزشمند، هر اونس نقره برای تحویل فوری با ۰.۱ درصد افزایش، به ۱۸ دلار و ۲۵ سنت رسید. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ثابت بود و ۹۱۶ دلار معامله شد. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری ۰.۶ درصد رشد کرد و به ۱۴۸۳ دلار رسید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.