بری سیلبرت: روند افزایش قیمت بیت‌کوین اینبار متفاوت است

بری سیلبرت: روند افزایش قیمت بیت‌کوین اینبار متفاوت است
خلاصه اخبار

قیمت بیت‌کوین حباب نخواهد بود اخیرا مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال Grayscale investments نظر در رابطه با رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) را ابزار نموده و و می‌توان از صحبت‌های او چنین برداشت کرد که نسبت به اینده‌ی بالقوه‌ی این رمزارز بزرگ خوش‌بین است. اقای بری سیلبرت(Barry Silbert) در جدید‌ترین مصاحبه‌ی خود اظهار نموده که او […]

قیمت بیت‌کوین حباب نخواهد بود

اخیرا مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال Grayscale investments نظر در رابطه با رمزارز بیت‌کوین(با نماد BTC) را ابزار نموده و و می‌توان از صحبت‌های او چنین برداشت کرد که نسبت به اینده‌ی بالقوه‌ی این رمزارز بزرگ خوش‌بین است.

اقای بری سیلبرت(Barry Silbert) در جدید‌ترین مصاحبه‌ی خود اظهار نموده که او می‌تواند روند احیا و افزایش ارزش بیت‌کوین را ببیند، اما این بار افزایش ارزش بیت‌کوین با «حباب» سال ۲۰۱۷ بسیار متفاوت است.

اقای سیلبرت گفت  که می‌تواند احساسات فعلی بازار، تحلیل تکنیکال قیمت‌ها و بهبود قابل ملاحظه در زیرساخت‌های صنعت رمزارزی را به عنوان شاخص‌های بزرگی ببیند که نشان می‌دهند بیت‌کوین برای جهش و رسیدن به رکورد‌های جدید قیمت کاملا اماده است. وی در رابطه با این موضوع اظهار داشت:

در حال حاضر شما علاوه بر نرم‌افزار‌های تجاری و مبادلاتی، صندوق‌های نگهداری رمزارز هم دارید. سرمایه‌گذاران هم در رابطه با این کلاس دارایی اطلاعات و تحصیل بیشتری دارند، بنابراین این بار(این افزایش قیمت) متفاوت است. Barry Silbert

 

تلاش‌های اقای سیلبرت و کمپانی Grayscale

هم اقای سیلبرت و شرکت Grayscale همواره در راستای کمک به حرکت رو به جلوی بازار تلاش کرده‌اند. این شرکت در تلاش برای متقاعد ساختن سرمایه‌گذاران برای پشت سر گذاشتن طلا و انتقال سرمایه‌هایشان به فضای رمزارزی، اخیرا یک کمپین بازاریابی بزرگ راه‌اندازی کرده است.

اقای سیلبرد در اغاز ماه می گفت:

صنعت طلا جهان در رابطه با بازاریابی برای یک فلز با قیمت بیش از حد و غیرواقعی توانسته کار فوق‌العاده‌ای انجام دهد، اما بیت‌کوین دارای ویژگی‌های فیزیکی و ابزار‌های بازاری برتری است. من معتقد‌ام که بیت‌کوین می‌تواند در عصر دیجیتالی ما به عنوان محلی برای ذخیره‌ی ارزش مورد استفاده قرار بگیرد. Barry Silbert

علاوه بر این، شرکت مذکور کمپین ابتکاری «رها کردن طلا» را با هشتگ DropGold# راه‌اندازی کرده است. این کمپین به سرمایه‌گذارانی که به دنبال بررسی و سنجش بیت‌کوین هستند اموزش‌های لازم را ارایه می‌کند تا «از مزایای استفاده از استراتژی سرمایه‌گذاری در دارایی‌های متنوع» بهره‌مند شوند.

 

لازم به ذکر است که تایلر وینکلووس(Tyler Winklevoss یکی از برادران وینکلووس که مالکیت صرافی Gemini را در اختیار دارند) اخیرا بیان نموده که به دلیل قابلیت بیت‌کوین در فعالیت به عنوان یک محل ذخیره‌ی ارزش، این رمزارز می‌تواند فراتر از کالاهای دیگری همچون طلا عمل کند.

نظر شما در رابطه گفته‌های بری سیلبرت چیست؟ ایا روند افزایش ارزش بیت‌کوین اینبار فرق دارد و به یک حباب قیمت تبدیل نخواهد شد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها