برگزاری مجمع عمومی فوق العاده «شتران»

برگزاری مجمع عمومی فوق العاده «شتران»
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پالایش نفت تهران نیز در تاریخ ۲۷ تیر سال جاری، با حضور ۴/ ۹۰ درصد از سهامداران این شرکت برگزار و طبق مفاد ماده ۱۰۱ اصلاحی قانون تجارت و اساس‌نامه شرکت، مبنی بر انتخاب هیات‌رئیسه، داوود رزاقی، لطف‌الله هنگی، فریدون ورشوساز و […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مجمع عمومی عادی سالانه شرکت پالایش نفت تهران نیز در تاریخ ۲۷ تیر سال جاری، با حضور ۴/ ۹۰ درصد از سهامداران این شرکت برگزار و طبق مفاد ماده ۱۰۱ اصلاحی قانون تجارت و اساس‌نامه شرکت، مبنی بر انتخاب هیات‌رئیسه، داوود رزاقی، لطف‌الله هنگی، فریدون ورشوساز و محمدعلی هاشمی به ترتیب به‌عنوان رئیس، ناظر، ناظر و منشی جلسه معرفی شدند. در این مجمع، پس از بررسی صورت‌های مالی، مقرر شد ۳۰ درصد از سود خالص سال مالی ۱۳۹۷ به‌حساب اندوخته طرح و توسعه شرکت منتقل شود. همچنین به ازای هر سهم ۳۰ تومان به‌عنوان سود سهام با رعایت مفاد اصلاحیه قانون تجارت به صاحبان سهام شرکت پرداخت شد. کل سود تقسیمی برابر ۷۲۰ میلیارد تومان است. همچنین مصوب شد که باقیمانده سود شرکت برای انجام افزایش سرمایه به‌حساب سود انباشته شرکت منظور شود و انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، تعیین حق حضور اعضای غیرموظف در جلسات و تعیین روزنامه «دنیای اقتصاد» برای درج آگهی‌های رسمی شرکت از دیگر مواردی بود که در این مجمع پیرامون آن بحث و تبادل‌نظر شد. همچنین در پایان مجمع ضمن قدردانی از زحمات هیات‌مدیره، مدیرعامل،کارکنان و سهامداران شرکت بابت عملکرد سال مالی منتهی به ۲۹/ ۱۲/ ۱۳۹۷ به هنگی مدیرعامل شرکت وکالت داد تا پیرامون ثبت مفاد صورت‌جلسه و اقدامات قانونی آن و همچنین امضای دفاتر و اسناد مربوطه در اداره ثبت شرکت‌ها از طرف مجمع اقدام کند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها