برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “مادیران”

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “مادیران”
خلاصه اخبار

در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران که با حضور دارندگان بیش از ۹۰ درصد سهام برگزار شد، ضمن بررسی گزارش عملکرد شرکت در سال۱۳۹۷، ۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شد.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، در مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران که با حضور دارندگان بیش از ۹۰ درصد سهام برگزار شد، ضمن بررسی گزارش عملکرد شرکت در سال۱۳۹۷، ۳۵۰ ریال سود به ازای هر سهم بین سهامداران تقسیم شد.

بابک ثقفی مدیرعامل شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایران، ضمن ارائه گزارشی از فعالیت‌های مجموعه در یک سال گذشته، به تبیین برنامه‌های آتی شرکت برای سهامداران پرداخت.وی با بیان اینکه در حال حاضر ۷۰۰ نماینده در سراسرکشور خدمات پس از فروش مادیران را تحت پوشش قرار می‌دهند، افزود: یکی از راهبردهای اصلی ما در مادیران، نیازسنجی مناسب و درست از بازار بود. قیمت مناسب و کیفیت بالا، فهم ما از بررسی و نیازسنجی بازار داخل بود. باید همواره به این نکته توجه داشته باشیم که عمده مشتریان در چه گروه اقتصادی قرار داشته و چه نوع محصولی را بیشتر می‌پسندند.

مدیرعامل شرکت صنایع ماشین‌های اداری ایرانتصریح کرد: با حمایت سهامداران توانستیم بدون دریافت وام از بانک‌ها، کارخانه تولید لوازم خانگی خود را در شهرک صنعتی پیام ماهدشت راه‌اندازی کنیم که امیدواریم تا پایان سال ۹۹ فاز CKD این کارخانه به‌طور کامل راه‌اندازی شود. پیش‌بینی می‌شود با راه‌اندازی این کارخانه، تعداد پرسنل مادیران در کشور به حدود یک هزار و ۸۰۰ نفر افزایش یابد.ثقفی ادامه داد: ما در فاز نخست این کارخانه که مرداد ماه سال جاری راه‌اندازی خواهد شد، تولید ماشین لباسشویی با برند TCL را خواهیم داشت.

بنا براین گزارش، در پایان این مجمع صورت‌های مالی شرکت به تصویب رسید و موسسه حسابرسی بهمند به‌عنوان حسابرس قانونی و موسسه حسابرسی و خدمات مالی کوشامنش به‌عنوان حسابرس علی البدل شرکت انتخاب شد. همچنین امیرمسعود امیری، فرخ نسیری امیری، بابک ثقفی، رضا سلطانی و ابوالحسن شهراسبی به‌عنوان اعضای هیات مدیره شرکت برای ۲ سال آینده انتخاب شدند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.