برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «شپدیس»

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه «شپدیس»
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، مجمع عمومی شرکت پتروشیمی پردیس تقسیم مبلغ ۲ هزار و ۸۰ ریال سود نقدی و ۳ هزار و ۹۱۸ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.   مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی پردیس برای سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور […]

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، مجمع عمومی شرکت پتروشیمی پردیس تقسیم مبلغ ۲ هزار و ۸۰ ریال سود نقدی و ۳ هزار و ۹۱۸ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند. 

 مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت پتروشیمی پردیس برای سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸ در روز پنجشنبه ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالیانه “شپدیس” برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۸، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره.

براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت پتروشیمی پردیس عبارت است از:

  • سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ ۲ هزار و ۸۰ ریال و سود خالص به ازای هر سهم ۳ هزار و ۹۱۸ ریال تصویب شد.
  • سود خالص ۲۳ هزار و ۵۰۹ میلیارد و ۶۷۹ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره با لحاظ کردن مصوبات مجمع، ۱۴ هزار و ۳۸۹ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال اعلام شد.
  • تدوین و همکاران به ‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس و همچنین دش و همکاران به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شدند.
  • روزنامه “اطلاعات” و “دنیای اقتصاد” به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شدند.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها