برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “شاراک”

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “شاراک”
خلاصه اخبار

در مجمع عمومی شرکت پتروشیمی شازند که امروز برگزار شد سود پیشنهادی هیات‌مدیره به ازای هر سهم ۱۰۰۰ ریال و زمان پرداخت سود سال مالی ۹۷ نیز به سهامداران حقیقی و حقوقی اعلام شد.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام،  در مجمع عمومی شرکت پتروشیمی شازند که امروز برگزار شد سود پیشنهادی هیات‌مدیره به ازای هر سهم ۱۰۰۰ ریال و زمان پرداخت سود سال مالی ۹۷ نیز به سهامداران حقیقی و حقوقی اعلام شد. 

 در مجمع عمومی شرکت پتروشیمی شازند که امروز برگزار شد سود پیشنهادی هیات‌مدیره و زمان پرداخت سود سال مالی ۹۷ نیز به سهامداران حقیقی و حقوقی اعلام شد.

جلسه مجمع عمومی عادی سالانه صاحبان سهام شرکت پتروشیمی شازند برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷ در ساعت ۱۰ امروز با حضور ۸۶.۶۴ درصد سهامداران برگزار شد.

در این جلسه دستور جلسات زیر توسط منشی جلسه به شرح زیر قرائت شد:

۱- استماع گزارش هیات‌مدیره حسابرس مستقل و بازرس قانونی برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷

۲- بررسی و تصویب صورت‌های مالی برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۷

۳- انتخاب حسابرس و بازرس قانونی حسابرس برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه سال ۹۸

۴- انتخاب روزنامه کثیر الانتشار برای درج آگهی‌های رسمی شرکت.

۵- بررسی و تصویب معاملات مشمول ماده ۱۲۹ قانون تجارت.

۶- انتخاب اعضاء حقوقی هیات‌مدیره.

۷- سایر مواردی که در صلاحیت مجمع عمومی عادی سالانه است.

در مجمع عمومی امروز سود پیشنهادی هیات‌مدیره به ازای هر سهم ۱۰۰۰ ریال اعلام شد که با اعتراض سهامداران روبه‌رو شده و در نهایت سود ۱۵۰۰ ریالی برای هر سهم تصویب شد.

همچنین زمان پرداخت سود سال مالی ۹۷ که قبل از برگزاری مجمع در روزنامه‌های کثیرالانتشار اعلام شده مشخص شد.

بر این اساس سود سهام اشخاص حقیقی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبد گردان‌ها از تاریخ ۳۱ تیر ماه سال ۹۸ و سود اشخاص حقوقی در تاریخ ۲۶ آذر ماه سال ۹۸ پرداخت می‌شود و سهامداران می‌توانند با مراجعه به شعب سراسری بانک ملی سود خود را دریافت کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها