برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “سیستم”

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “سیستم”
خلاصه اخبار

در مجمع سالانه شرکت همکاران سیستم اعلام شد که راهبرد این شرکت توسعه فراگیر راهکاران ابری تا سال ۱۴۰۰ است.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیوسهام، در مجمع سالانه شرکت همکاران سیستم اعلام شد که راهبرد این شرکت توسعه فراگیر راهکاران ابری تا سال ۱۴۰۰ است. ضمن اینکه تعداد مشتریان شرکت نیز افزایش قابل توجهی داشته است. به گزارش روابط عمومی شرکت همکاران سیستم، مجمع عمومی سالانه این شرکت چهارشنبه گذشته در مرکز مطالعات بهره‌وری منابع انسانی برگزار شد. در این برنامه علاوه بر تصویب صورت‌های مالی و ارائه گزارش‌های عملکردی، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره همکاران سیستم پاسخگوی پرسش‌های سهامداران درخصوص اقدامات انجام شده‌ و چشم ‌انداز آتی شرکت بودند.

فرید فولادی، مدیرعامل جدید همکاران سیستم در جمع سهامداران به بیان عملکرد سال گذشته شرکت از نگاه آمار و ارقام پرداخت. وی در تشریح عملکرد موفق همکاران سیستم در وضعیت اقتصادی سال۹۷ به افزوده شدن بیش از ۶ هزار مشتری و ارتقا ۳۰ رتبه در جمع ۵۰۰ شرکت برتر کشور اشاره کرد و افزود: همکاران سیستم همواره با عرضه راهکارهای خود در پایداری و توسعه‌ صنایع کلیدی کشور سهیم بوده است. مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه با اشاره به رشد ۱۰درصدی سهم بازار این شرکت در صنعت پتروشیمی و شرکت‌های برتر کشور اعلام کرد تعداد مشتریان همکاران سیستم از مرز ۵۲ هزار مشتری عبور کرده است. فولادی همچنین به رشد ۹۰ درصدی اجرای پروژه‌های بزرگ اشاره کرد و آن را مزیت رقابتی همکاران سیستم دانست. به‌گفته‌ وی سال گذشته همکاران سیستم یکی از بهترین سال‌های خود را از نظر توسعه کسب‌ و کار، رشد و سودآوری رقم زده است.

فرید فولادی دلایل این موفقیت را تصمیمات درست هیات مدیره، تلاش جمعی همکاران و استقبال بازار عنوان کرد. بر اساس این گزارش، پیوستن بیش از ۶ هزار مشتری جدید به همکاران سیستم، رشد ۹۰ درصدی در اجرای پروژه‌های بزرگ کشور و رشد ۱۰ درصدی سهم بازار در صنعت پتروشیمی، مهم‌ترین دستاوردهای مجموعه همکاران سیستم در سال ۱۳۹۷ بوده است. مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه به رشد ۷ برابری فروش «راهکاران ابری»؛ ERP بر بستر رایانش ابری همکاران سیستم اشاره کرد و افزود: با عرضه‌ راهکاران ابری توانسته‌ایم میزان پاسخگویی به نیازهای کسب‌وکارهای متوسط را افزایش دهیم. فولادی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به افزایش سهم‌ ابزار مدیریت فرآیندهای کسب‌وکار؛ «فرایار راهکاران» و فعالیت‌های انجام‌شده در این بخش پرداخت. وی با اشاره به اینکه به کمک فرایار امکان متناسب‌‌سازی ERP راهکاران بر‌اساس فرآیندهای دلخواه شرکت‌ها و مطابق الگوهای صنعت آنها امکان‌پذیر است، از آماده‌سازی فرآیندها و زیرساخت محصولی و بستری برای عرضه‌ محصولات تولیدشده و نیز توسعه‌ سیستم‌ها توسط شرکای تجاری در سال ۹۷ خبر داد.

مدیرعامل همکاران سیستم در ادامه روند روبه‌رشد صنعت خرده‌فروشی و اهمیت آن در کشور را تشریح کرد و پتانسیل‌های این بازار را برای همکاران سیستم برشمرد. فولادی گفت: راهکار خرده‌فروشی راهکاران همکاران سیستم که براساس شناخت دقیق نیازهای این صنعت عرضه شده است، به خوبی نیازها و فرآیندهای کسب‌وکارهای فعال در این بخش از بازار را پوشش می‌دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها