برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “زقیام”

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه “زقیام”
خلاصه اخبار

مجمع عمومی شرکت کشت و دام قیام اصفهان تقسیم مبلغ ۸۵۰ ریال سود نقدی و ۸۹۵ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، مجمع عمومی شرکت کشت و دام قیام اصفهان تقسیم مبلغ ۸۵۰ ریال سود نقدی و ۸۹۵ ریال سود خالص برای هر سهم این شرکت را در مجمع به تصویب رساند.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت کشت و دام قیام اصفهان برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷ در روز چهارشنبه ۱۲ تیر ماه ۱۳۹۸ برگزار شد. دستور جلسه مجمع عمومی سالیانه “زقیام” برای دوره مالی ذکر شده به شرح زیر بوده است:

استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیرالانتشار، انتخاب اعضای هیئت‌مدیره، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره و تعیین پاداش هیئت مدیره.

براساس گزارش منتشر شده در خصوص این جلسه، خلاصه تصمیمات مجمع عمومی شرکت کشت و دام قیام اصفهان عبارت است از:

  1. سود نقدی به ازای هر سهم به مبلغ ۸۵۰ ریال و سود خالص به ازای هر سهم ۸۹۵ ریال تصویب شد.
  2. سود خالص ۳۱۳ میلیارد و ۳۸۳ میلیون ریال و سود انباشته پایان دوره با لحاظ کردن مصوبات مجمع، ۴ میلیارد و ۲۹۴ میلیون ریال اعلام شد.
  3. سازمان حسابرس به ‌عنوان بازرس قانونی و حسابرس شرکت و همچنین به‌عنوان بازرس علی‌البدل انتخاب شد.
  4. روزنامه “اطلاعات” به عنوان روزنامه‌های کثیرالانتشار جهت درج آگهی‌های شرکت تعیین شد.
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها