برکت با صف خرید به تعطیلات رفت

برکت با صف خرید به تعطیلات رفت

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین،

اقتصاد‌آنلاین _ سیده زینب رزم گیر؛در پایان معاملات بورسامروز سهام شرکت گروه دارویی برکت مانند روز گذشته سبز‌‌پوش شد و حدود چهار درصد رشد کرد. همچنین «برکت» در میان نمادهای پرتراکنش قرار گرفت.

«برکت» معاملات خود را به صورت متعادل و در محدوده 3800تومان آغاز کرد. در نیمه اول بازار، معاملات نزدیک به همین محدوده قیمتی ادامه یافت. اما در نیمه دوم بازار، روند صعودی آغاز شد و این نماد به صف خرید نشست. بدین ترتیب «برکت»، آخرین روز هفته را در محدوده قیمتی 3950تومان و با صف خرید سه میلیونی به پایان رساند. گفتنی است این نماد در بورس امروز با خروج پول حدود 11میلیارد تومانی مواجه شد.

سهام گروه دارویی برکت در آخرین معاملاتش به قیمت 39,540ریال معامله شد که نسبت به دیروز پنج درصد افزایش یافته است. همچنین حدود 44میلیون برگه سهم در دست معامله‌گران جا به جا شد و با قیمت پایانی 39,150ریال به کار خود خاتمه داد.

ارزش معاملات امروز «برکت» به حدود 174میلیارد تومان رسید. 91درصد خریداران حقیقی‌ها و 9درصد آن‌ها حقوقی‌ها بودند. بیش از 43میلیون برگه سهم(97درصد) توسط افراد حقیقی‌ها و و حدود یک میلیون برگه سهم(3درصد) توسط کدهای حقوقی به فروش رسیدند. همچنین میانگین حجم خرید حقیقی‌ها 6هزار سهم و میانگین حجم خرید حقوقی‌ها 267هزار سهم بود. در طرف دیگر میانگین حجم فروش حقیقی‌ها نیز 6هزار سهم و میانگین حجم فروش حقوقی‌ها 108هزار سهم بود.

برای مشاهده تصویر در اندازه اصلی روی آن کلیک کنید

برکت13مرداد

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.