برقراری ارتباط بانکی از طریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی

برقراری ارتباط بانکی از طریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، دکتر عبدالناصر همتی در یادداشت اینستاگرامی عنوان کرد: در جریان مذاکرات ۲۵ شهریور ۹۷ روسای جمهور ایران و روسیه، در کنار مباحث مهم سیاسی، در خصوص توسعه و ارتقای روابط اقتصادی و تجاری دوکشور و نیز روابط بانکی دو کشور بحث های مهمی انجام گرفت. طرفین به سقوط […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا، دکتر عبدالناصر همتی در یادداشت اینستاگرامی عنوان کرد: در جریان مذاکرات ۲۵ شهریور ۹۷ روسای جمهور ایران و روسیه، در کنار مباحث مهم سیاسی، در خصوص توسعه و ارتقای روابط اقتصادی و تجاری دوکشور و نیز روابط بانکی دو کشور بحث های مهمی انجام گرفت.

طرفین به سقوط تدریجی نقش دلار در روابط اقتصادی جهان، به خاطر سیاست های خود آمریکا اشاره و بر انجام مبادلات تجاری بر مبنای پول ملی دوکشور تاکید کردند.

در این دیدار اعلام کردم ارتباط بانکی دو کشور از طریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی ایران (غیر سویفت) برقرار شده است و امکان استفاده از این سیستم برای مبادلات تجاری بین کشورهای عضو اتحادیه اورآسیا، می تواند به توسعه مبادلات تجاری بین اعضاء کمک شایانی بکند.

در این دیدار، عزم جدی رییس جمهور روسیه برای توسعه روابط اقتصادی دو کشور در زمینه های مختلف، کاملا مشهود بود. با توجه به توافقنامه ها و مذاکرات در جریان، شاهد ارتقای روابط اقتصادی دو کشور خواهیم بود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها