Bent Finance به سرمایه گذاران توصیه می کند که وجوه خود را برداشت کنند

Bent Finance به سرمایه گذاران توصیه می کند که وجوه خود را برداشت کنند

Finance فعالانه به سرمایه گذاران توصیه کرد که وجوه خود را برداشت کنند و برنامه هایی برای بازپرداخت زیان “به هر طریقی” داشته باشند.

پلتفرم سهامداری و کشاورزی Bent Finance به این لیست پیوست تا به ششمین مؤسسه ارزهای دیجیتال تبدیل شود که در ماه دسامبر هک می شود.

تایید این حمله با درخواست از سرمایه گذاران برای برداشت وجوه استخر و غیرفعال کردن ادعاهای پاداش در پلتفرم در معرض خطر اتفاق افتاد .

Bent Finance اولین بار در روز دوشنبه تقریباً در ساعت 8:55 عصر به این اکسپلویت پی برد، جدول زمانی شرکت گزارشی از عدم از دست دادن وجوه نداشت. با این حال، زمانی که محقق بلاک چین، PeckShield، منبع تراکنش‌های هک را پیدا کرد، جامعه مشکوک به یک رویداد rug-pull شد.

Bent Finance گفت: “بله، ما نیز این را می بینیم و در حال حاضر در حال کار کردن بر روی آن هستیم.” این شرکت به زودی تایید کرد:

«Bent Finance همچنان به سرمایه گذاران استخر خود توصیه می کند که وجوه را برداشت کنند تا زمانی که به سوء استفاده رسیدگی شود. »

با این حال، این شرکت تأیید کرده است که تمام وجوه دزدیده شده را از استخر منحنی Bent بازیابی می کند:

«توصیه می کنیم تا اطلاع ثانوی از پروتکل خارج شوید. ما به جایی نمی‌رویم و به هر طریقی از این وضعیت بهبود خواهیم یافت.»

به گفته محقق تقلب رمزنگاری و عضو سابق سرویس مخفی ایالات متحده، جو مک گیل از آزمایشگاه های TRM، مهاجمان موفق به سرقت تقریباً 440 اتریوم (ETH) شدند که در زمان نگارش این مقاله بیش از 1.6 میلیون دلار ارزش داشت.

تحقیقات مک‌گیل نشان داد که این حمله از 12 دسامبر ادامه داشته است، که با یافته‌های بنت فایننس که به حضور مهاجم در شبکه از اول دسامبر مشکوک است، تناقض دارد.

تنها در ماه دسامبر، پنج شرکت رمزنگاری از جمله Grim Finance، BitMart و AscendEX  در نتیجه مستقیم یک هک موفق، بیش از 600 میلیون دلار را از دست دادند. با این حال، تحقیقات بیشتر برای شناسایی زیان های ناشی از بهره برداری Bent Finance در حال انجام است.