با “کارت خانواده” بانک آینده نقدینگی خانواده را مدیریت کنید

با “کارت خانواده” بانک آینده نقدینگی خانواده را مدیریت کنید
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، کارت خانواده بانک آینده به مجموعه‌ای از کارت‌های نقدی اطلاق می‌شود که توسط بانک آینده بنا به درخواست سرپرست خانواده برای اعضای خانواده وی صادر می‌گردد. کارت‌های صادر شده تحت عنوان کارت خانواده آینده به حساب سرپرست خانواده متصل هستند. هر شخص حقیقی که نزد بانک آینده […]

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، کارت خانواده بانک آینده به مجموعه‌ای از کارت‌های نقدی اطلاق می‌شود که توسط بانک آینده بنا به درخواست سرپرست خانواده برای اعضای خانواده وی صادر می‌گردد. کارت‌های صادر شده تحت عنوان کارت خانواده آینده به حساب سرپرست خانواده متصل هستند.

هر شخص حقیقی که نزد بانک آینده دارای هر نوع حساب می‌باشد، می‌تواند درخواست صدور کارت خانواده بانک آینده را  برای اعضاء درجه یک (پدر، مادر، همسر و فرزندان) خانواده خود نماید؛از این‌رو هر مشتری می‌تواند به ازای هر حساب، حداکثر ۵ کارت خانواده آینده داشته باشد.

حداقل سن استفاده‌کنندگان از کارت خانواده بانک آینده، ۱۲ سال، تعیین گردیده است.

مشتری می‌تواند با توجه به یکی از بازه‌های زمانی (روزانه و ماهانه) با مبالغ مختلف موردنظر خود برای هر یک از کارت‌های خانواده بانک آینده یکی مورد درخواست، سقف برداشت تعیین نماید.

مشتری می‌تواند از طریق گزینه “انتقال کارت به کارت ” از هریک از درگاه‌های پرداخت مانند خودپرداز، همراه بانک، اینترنت‌بانک و …، کارت‌های خانواده آینده را شارژ نماید.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها