با وجود افزایش قیمت بیت کوین، قیمت EOS در مدت 24 ساعت 25 درصد رشد داشته است!

با وجود افزایش قیمت بیت کوین، قیمت EOS در مدت 24 ساعت 25 درصد رشد داشته است!
خلاصه اخبار

قیمت ارز دیجیتال EOS که توسط شرکت Block One توسعه داده شده است، در عرض چند روز گذشته افزایش چشمگیری داشته و به لحاظ درصدی رشد آن دوبرابر بیت کوین بوده است.

به گزارش سیگنال این ارز دیجیتال حرکت خود به سمت سطح 3 دلاری را آغاز نمود، در حالی که Bitcoin در اطراف محدوده 3600 دلار نوسان میکرد.

هنگامی که قیمت بیت کوین شب گذشته بالا رفت، EOS نیز همانند بسیاری از ارزهای دیجیتال با آن همراه شد. ارز دیجیتال EOS برای مدت طولانی خواستار سطح 3 دلاری بود و هنگامی که در نهایت به آنجا رسید، ادامه داد و از این مقاومت نیز عبور کرد.

با وجود افزایش قیمت بیت کوین، قیمت EOS در مدت 24 ساعت 25 درصد رشد داشته است!
نمودار یک روزه قیمت EOS نسبت به دلار آمریکا

همانطور که در نمودار یک روزه قیمت EOS نشان داده شده است، این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از مقاومت 3 دلاری خود با حجم بیش از 2 میلیارد دلار معامله می شود و در مقایسه با سایر بازارها در مدت پنج روز حدوداً سی درصد رشد داشته است. گفتنی است زمان زیادی از بیشینه قیمت ارز دیجیتال EOS در سطح 17 دلار گذشته است و هنوز اهداف مطرح شده برای آن تک رقمی هستند.

با وجود افزایش قیمت بیت کوین، قیمت EOS در مدت 24 ساعت 25 درصد رشد داشته است!

نمودار پنج روزه قیمت EOS نسبت به دلار آمریکا

طبق آمارها حجم بازار EOS در حال حاضر نزدیک به حجم بازار این ارز دیجیتال هنگام برگزاری عرضه اولیه (ICO) آن است که رقم 4 میلیارد دلار گزارش شده بود.

در میان تمامی پلتفرم های قراردادهای هوشمند، EOS یکی از پرکاربردترین آنها تا به امروز است. در این میان باید یادآور شد که EOS زمان زیادی برای شناخت گسترده توسط کاربران دنیای ارزهای دیجیتال سپری نمود.

عدم وجود یک پشتیبان معتبر برای EOS

برخی از مشکلات مربوط به ارز دیجیتال EOS ممکن است به علت فقدان اسم های معتبر و مشهور در رابطه با آن باشد. هنگامی که یک کاربر به اتریوم (Ethereum) فکر می کند، از ویتالیک بوترین یاد می کند. هنگامی که یک نفر از بیت کوین صحبت می کند، تعداد زیادی از مفاهیم همچون بیت کوین کش، کریگ رایت، ساتوشی ناکاموتو و … به ذهن وی خطور می کند.

اما هنگامی که یک نفر به EOS فکر می کند، ممکن است مجبور به جستجو در وب شود تا ببیند چه کسی مسئول توسعه و پشتیبانی آن است. این مسئله می تواند از طرف دیگر مثبت نیز باشد؛ زیرا که بسیاری از افراد مرتبط با بیت کوین و اتریوم منتقدان زیادی دارند و این عدم شفافیت در حال حاضر می تواند مفید واقع شود.

توسعه دهندگان ارز دیجیتال EOS همواره بر بهره وری و کاربردی بودن آن تأکید می کنند و معتقد هستند این یکی از معدود سیستم های مبتنی بر فناوری بلاک چین است که برای مقابله با موضوع معاملات جعلی در قالب فرایند داوری غیرمتمرکز تلاش می کند. همچنین هک DAO نیز در EOS هرگز وجود نخواهد داشت؛ زیرا پلتفرم می تواند برای حل این مشکل مورد استفاده قرار گیرد.

یکی از مواردی که در ارتباط با قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین وجود دارد این است که افق های گسترده ای پیش روی آنها قرار دارد. همانند اتفاقات بسیار زیادی که در حوزه ارزهای دیجیتال رخ داده است، EOS نیز منتظر لحظه ای برای درخشش در این بازار است.

برای اطلاع از قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال میتوانید از نرم افزار سیگنال استفاده کنید.

منبع : CCN