بایننس پلتفرم قراردادهای اتی راه‌اندازی خواهد کرد

بایننس پلتفرم قراردادهای اتی راه‌اندازی خواهد کرد
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،چانگ‌پنگ ژایو، مدیر بایننس، از نقشه این صرافی برای راه‌اندازی پلتفرم معاملات قراردادهای اتی پرده برداشت. طبق گفته‌های مدیر بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، این پلتفرم در ابتدا تنها جفت‌ارز بیت کوین/تتر را تا اهرم ۲۰ برابر پشتیبانی خواهد کرد. به گزارش کوین‌تلگراف، ژایو این خبر را ابتدای روز […]

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال،چانگ‌پنگ ژایو، مدیر بایننس، از نقشه این صرافی برای راه‌اندازی پلتفرم معاملات قراردادهای اتی پرده برداشت. طبق گفته‌های مدیر بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال، این پلتفرم در ابتدا تنها جفت‌ارز بیت کوین/تتر را تا اهرم ۲۰ برابر پشتیبانی خواهد کرد.

به گزارش کوین‌تلگراف، ژایو این خبر را ابتدای روز جاری در کنفرانس بلاک چین اسیا (Asia Blockchain Summit) اعلام کرد. هنوز زمان دقیقی برای راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی جدید که «بایننس فیوچرز» نام دارد اعلام نشده و انتظار می‌رود در هفته‌های اتی نسخه ازمایشی و شبیه‌سازی شده ان عرضه شود.

یکی از کارمندان این صرافی در گفتگو با کوین‌دسک اشاره کرد که نسخه ازمایشی حدود دو هفته دیگر عرضه خواهد شد.

بایننس پلتفرم قراردادهای اتی راه‌اندازی خواهد کرد

 

ژایو با ارایه اسکرین‌شاتی از این پلتفرم که در حال کار کردن است، خبر راه‌اندازی پلتفرم قراردادهای اتی را در کنفرانس اعلام کرد

مدیر بایننس که در شبکه‌های اجتماعی با نام CZ شناخته می‌شود، اشاره کرد که این پلتفرم در نهایت از قراردادهای معاملاتی در هر دو موقعیت خرید (Long) و فروش (Short) برای تعدادی از دارایی‌های دیجیتال پشتیبانی خواهد کرد.

ژایو در حالی این خبر را اعلام کرد که ماه گذشته اجرای قابلیت معاملات مارجین در حالت بتا و افزوده شدن ان در اینده نزدیک به پلتفرم را تایید کرده بود.

در همین رابطه یک منبع اگاه به کوین‌دسک اطلاع داد:

در ابتدا معاملات مارجین برای کاربران فراهم خواهد شدٌ [در حدود ۱۱ جولای]، سپس شبکه ازمایشی قراردادهای اتی حدود یک هفته پس از ان راه‌اندازی می‌شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.