بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!

بایننس به کاربران هک شده اشتراک VIP مادام العمر اعطا می کند!
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد به تمام کاربران خود که اخیرا تحت تاثیر لو رفتن اطلاعات تایید هویت قرار گرفته اند، اشتراک VIP مادام العمر اعطا خواهد کرد. طبق گزارش بلاک رسمی بایننس، این صرافی در حال برقراری تماس با تمام قربانیان است تا دستورالعمل […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، صرافی بزرگ ارز دیجیتال بایننس اعلام کرد به تمام کاربران خود که اخیرا تحت تاثیر لو رفتن اطلاعات تایید هویت قرار گرفته اند، اشتراک VIP مادام العمر اعطا خواهد کرد.

طبق گزارش بلاک رسمی بایننس، این صرافی در حال برقراری تماس با تمام قربانیان است تا دستورالعمل های محافظت از حریم خصوصی را به انها ارایه دهد و همینطور غرامت پرداخت کند و اکیدا توصیه می‌کند که کاربران مورد نظر مدارک تایید هویت جدید ارایه دهند. این پست هم چنین بیان کرده است:

ما با ارایه اشتراک VIP مادام العمر در حال جبران خسارت های وارده بر کاربران هستیم. این اشتراک شامل کارمزد معاملات ترجیحی، پشتیبانی و سایر خدمات بیشتر می‌باشد.

هکرها، مشتریان شما را می‌شناسند

طبق گزارش اخیر کوین تلگراف، بایننس اذعان داشته است که بررسی های انها در خصوص لو رفتن اطلاعات تایید هویت کاربران که در اوایل ماه اگوست رخ داده است هم چنان در حال پیگیری است. گزارش ها حاکی از ان است که تیم بازرسی و امنیت این صرافی درصدد تشخیص منبع تصاویر منتشر شده تایید هویت مشتریان توسط هکر ناشناس می‌باشد.

بایننس با اعلام این نفوذ و درز اطلاعات در تاریخ ۷ اگوست بیان کرد که یک هکر ناشناس این پلتفرم را تهدید کرد و در ازای عدم انتشار بیش از ۱۰ هزار تصویر اطلاعات تایید هویت مشتریان بایننس خواستار ۳۰۰ بیت کوین شد.

صرافی های ارز دیجیتال اغلب از کاربران درخواست ارایه تصویر از خودشان به همراه اطلاعات اعتباری می‌کنند تا بتوانند هویت کاربران را بررسی کنند.

بایننس هم چنین اعلام کرد که بعضی از تصاویر لو رفته مشابه با تصاویری است که توسط فروشنده شخص ثالث پردازش می‌شود. بایننس با این فروشنده از اوایل دسامبر ۲۰۱۸ تا اواخر فوریه ۲۰۱۹ چندین بار در تماس بوده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.