بایننس به دنبال راه‌اندازی صرافی فیات به ارزهای دیجیتال در کشور آرژانتین

بایننس به دنبال راه‌اندازی صرافی فیات به ارزهای دیجیتال در کشور آرژانتین
خلاصه اخبار

مدیرعامل صرافی ارز دیجیتال بایننس، چانگ‌پنگ ژائو، در حساب توییتر خود در ۹ مارس (۱۸ اسفند) به تاسیس یک صرافی فیات – کریپتو در آرژانتین اشاره کرد.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، این توییت در پاسخ به بخشی از مقاله منتشر شده توسط وب‌سایت خبری کوین‌اسپایس (CoinSpice) بود. مقاله مورد بحث در رابطه با توافق بین دولت آرژانتین و بایننس لبز (Binance Labs)، که بازوی سرمایه‌گذاری و اثرات اجتماعی این صرافی است، برای سرمایه‌گذاری مشترک در پروژه‌های بلاک چینی که به صرافی مربوط و توسط آن حمایت می‌شوند است.

ظاهرا ژائو در توییتش اشاره کرد که بایننس طرح‌هایی برای تاسیس یک صرافی فیات – کریپتو در آرژانتین دارد. به طور دقیق‌تر، توییت او این‌ بود:

حدس بزنید که قرار است کجا یک صرافی جدید فیات – کریپتو داشته باشیم؟

بر اساس گزارش وب‌سایت کوین‌تلگراف (Cointelegraph) در ماه ژانویه، خبرها مبنی بر این‌ بود که بایننس قصد داشت در ۸ کشور دیگر صرافی فیات-کریپتو راه‌اندازی کند که یکی از آن‌ها آرژانتین بود. سخنگوی این صرافی از تایید ۶ محل احتمالی دیگه سرباز زد و تنها تایید کرد که برنامه‌هایی برای سنگاپور و مالت وجود دارد.

همچنین در ژانویه، این صرافی پشتیبانی از خرید ارزهای دیجیتال با استفاده از کارت‌های اعتباری را با مشارکت و همکاری شرکت سیمپلکس (Simplex) به خدمات خود افزود.

به تازگی، eToro، صرافی و شبکه اجتماعی سرمایه‌گذاران و تریدرها، خدمات تریدینگ ارز دیجیتال خود را در ایالات متحده راه‌اندازی کرد. این صرافی که بیش از ۱۰ میلیون کاربر دارد، تسهیلاتی برای خرید و فروش ۱۳ دارایی دیجیتال شناخته نشده را آغاز خواهد کرد و یک کیف پول ارز دیجیتال چند امضایی را در ۳۲ ایالت آمریکا منتشر خواهد کرد.