بایدن مشاور سابق ریپل را به عنوان نایب رئیس فدرال رزرو معرفی کرد

بایدن مشاور سابق ریپل را به عنوان نایب رئیس فدرال رزرو معرفی کرد

پس از کناره گیری سارا بلوم راسکین، رئیس سابق هیئت مدیره فدرال رزرو، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده اعلام کرد که قصد دارد مایکل بار، مقام سابق دولت اوباما و استاد حقوق را به عنوان معاون نظارت بر بانک مرکزی معرفی کند.

در اطلاعیه روز جمعه، کاخ سفید گفت که مایکل بار انتخاب بایدن برای نظارت بر فدرال رزرو و تعیین دستور کار نظارتی برای رهبری آن است. مایکل بار از سال 2015 تا 2017 در هیئت مشاوران آزمایشگاه ریپل بود، به عنوان دستیار وزارت خزانه داری برای مؤسسات مالی در زمان رئیس جمهور سابق باراک اوباما خدمت کرد و دوره هایی را در مورد مقررات مالی در دانشگاه میشیگان تدریس کرد. به گفته کاخ سفید، او “معمار کلیدی” قانون Dodd-Frank بود قانونی که همچنان بر سیاست های مالی در ایالات متحده تأثیر می گذارد.

پرزیدنت بایدن گفت:

« مایکل بار از همه طیف های سیاسی حمایت قوی دارد و سنا بر اساس هر دو حزب او را تایید کرده است ،او می‌داند که این شغل یک شغل جناحی نیست، بلکه نقشی حیاتی در تنظیم نهادهای مالی کشور ما ایفا می‌کند تا اطمینان حاصل شود که با آمریکایی‌ها منصفانه رفتار می‌شود و از ثبات اقتصاد ما محافظت می‌کند.»

به گفته رئیس جمهور ایالات متحده، او می خواست “نامزدی مایکل بار را به سرعت به جلو حرکت دهد”، احتمالاً با توجه به اینکه پست معاون نظارت از زمان پایان دوره ریاست فدرال رزرو، راندال کوارلز، رئیس فدرال رزرو در اکتبر 2021 خالی بوده است.

شرود براون، سناتور اوهایو، که ریاست سنا را بر عهده دارد. کمیته بانکی، با اشاره به نیاز به “هیئت مدیره کامل فدرال رزرو”، گفت که از نامزدی حمایت خواهد کرد.

براون گفت: «معاون نظارت نقش مهمی در حفاظت از سیستم مالی ما ایفا می کند و باید مقررات مالی قوی را در اولویت قرار دهد و خطرات اقتصاد ما را شناسایی کرده و جلوتر از آن بماند.من از این نامزد کلیدی حمایت خواهم کرد و به طور قوی از همکاران جمهوری‌خواه خود می‌خواهم که کتاب بازی قدیمی حملات شخصی و عوام فریبی خود را کنار بگذارند و آمریکایی‌ها و جیب‌هایشان را در اولویت قرار دهند.»

سنا هنوز انتخاب های بایدن را برای ریاست فدرال رزرو، نایب رئیس و دو فرماندار، به ترتیب جروم پاول، لائل برینارد، لیزا کوک و فیلیپ جفرسون تایید نکرده است. پاول از 4 فوریه در غیاب رای کامل سنا به عنوان رئیس موقت خدمت می کند، در حالی که برینارد به عنوان عضوی از هیئت حکام فدرال رزرو ادامه می دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.