بانک تجارت شرکت‌های زیرمجموعه «شستا» را تامین مالی می‌کند

بانک تجارت شرکت‌های زیرمجموعه «شستا» را تامین مالی می‌کند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مدیر‌عامل بانک تجارت در این مراسم به ظرفیت‌های موجود به منظور ارائه خدمات بانکی به شستا اشاره کرد و گفت: بانک تجارت با برخورداری از بیش از ۱۵۰۰ شعبه، باجه و واحد ارزی در سراسر کشور و شعب فرانسه، انگلستان، آلمان، بلاروس، تاجیکستان و دفتر نمایندگی چین […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، مدیر‌عامل بانک تجارت در این مراسم به ظرفیت‌های موجود به منظور ارائه خدمات بانکی به شستا اشاره کرد و گفت: بانک تجارت با برخورداری از بیش از ۱۵۰۰ شعبه، باجه و واحد ارزی در سراسر کشور و شعب فرانسه، انگلستان، آلمان، بلاروس، تاجیکستان و دفتر نمایندگی چین ظرفیت‌های بی‌شماری را برای ارائه خدمات ارزی و ریالی به شستا و شرکت‌های زیرمجموعه آن در اختیار دارد. وی افزود: ساختار و اساس بانک‌های تشکیل‌دهنده بانک تجارت که عمدتا بانک‌های خارجی بوده‌اند بر ارائه خدمات ارزی استوار بوده و بر همین اساس این بانک در سال‌های اخیر همواره در ارائه خدمات ارزی در شبکه بانکی پیشتاز به شمار رفته است و بسیاری از پروژه‌ها و طرح‌های عمرانی بزرگ در کشور با مشارکت این بانک به بهره‌برداری رسیده‌اند. دولت‌آبادی تصریح کرد: اعتقاد داریم به‌رغم تعامل مثبت موجود میان بانک تجارت و شستا هنوز ظرفیت‌های زیادی برای گسترش این همکاری‌ها وجود دارد که انعقاد این تفاهم‌نامه شرایط افزایش و گسترش همکاری‌ها را فراهم خواهد کرد. رضوانی‌فر مدیر‌عامل شستا نیز با تقدیر از خدمات ارائه شده از سوی بانک تجارت به‌ویژه خدمات ارزی برای صادرات گفت: این بانک یکی از اولویت‌های اصلی هیات‌مدیره شستا در همکاری با شبکه بانکی کشور به شمار می‌رود و این تفاهم‌نامه شرایط این همکاری را تسهیل و تسریع می‌کند. وی افزود: سازمان تامین اجتماعی یکی از سازمان‌هایی است که خدمات‌رسانی آن در حوزه خدمات درمانی و مستمری‌بگیران بدون وقفه و در هر شرایطی باید انجام شود، به همین منظور از بانک تجارت انتظار داریم تسریع اجرای بندهای این تفاهم‌نامه را به‌صورت ویژه مورد توجه قرار دهد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها