بانک تجارت سهامداران خود را برای دو مجمع فراخواند

بانک تجارت سهامداران خود را برای دو مجمع فراخواند
خلاصه اخبار

قرار است مجمع عمومی عادی سالانه بانک تجارت سی و یک‌ام تیر ماه در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود.

به گزارش سیگنال به نقل از اقتصاد آنلاین، ساعتی قبل بانک تجارت آگهی برگزاری دو مجمع خود را منتشر کرد. طبق این اطلاعیه‌ها قرار است روز 31 تیر ماه (آخرین فرصت برگزاری مجامع شرکت‌ها دارای سال مالی منتهی به 29 اسفند)، بانک تجارت مجمع عمومی عادی سالانه خود را برگزار کند.

این مجمع به منظور تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 برگزار می‌شود. سایر دستورات این جلسه عبارت‌اند از: استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار و تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره.

زمان برگزاری مجمع، ساعت 13 اعلام شده است و قرار است این مجمع در مرکز همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار شود.

همچنین، پس از تشکیل و اتمام جلسه این مجمع، در ساعت 14 و 30 دقیقه، مجمع فوق‌العاده شرکت به منظور انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره برگزار خواهد شد.

سهامداران بانک تجارت و یا نمایندگان و وکلای قانونی آنها می‌توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و مستندات موید نمایندگی و وکالت، به منظور اخذ برگ ورود به جلسه در تاریخ های 29 و 30 تیرماه  از ساعت8:30 الی 15 به واحد امور سهام بانک تجارت به نشانی ذیل مراجعه کنند:

تهران – خیابان آیت الله طالقانی – حد فاصل خیابان ولیعصر و خیابان حافظ- ساختمان معاونت امور سرمایه گذاری بانک تجارت – پلاک 402- طبقه اول

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها