بانکهای مرکزی جهان چقدر طلا خریدند؟

بانکهای مرکزی جهان چقدر طلا خریدند؟
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، به گزارش اسکراپ رجیستر، شورای جهانی طلا اعلام کرد، بانک های مرکزی جهان در شش ماه نخست 2019 میلادی بیش از 374 تن طلا خریداری کرده اند. بر اساس این گزارش بانک های مرکزی جهان در سه ماه دوم امسال نیز 224 تن طلا خریداری کردند. بانک […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، به گزارش اسکراپ رجیستر، شورای جهانی طلا اعلام کرد، بانک های مرکزی جهان در شش ماه نخست 2019 میلادی بیش از 374 تن طلا خریداری کرده اند.

بر اساس این گزارش بانک های مرکزی جهان در سه ماه دوم امسال نیز 224 تن طلا خریداری کردند. بانک مرکزی لهستان در سه ماه دوم امسال بیش از 100 تن طلا خریداری کرده است که این بالاترین رکورد از خرید 200 تن طلای هند در سال 2009 میلادی است.

در شش ماه نخست 2019 در مجموع 9 بانک مرکزی جهان بیشتر از یک تن طلا خریداری کرده اند. بانک مرکزی روسیه نیز در سه ماه دوم امسال 38.7 تن طلا خریداری کرده است. روسیه از ابتدای امسال تاکنون 94 تن طلا خریداری کرده است. چین نیز در شش ماه نخست امسال 74 تن به ذخایر خود افزوده است.

ترکیه و قزاقستان نیز به ترتیب 60.6 و 24.9 تن به ذخایر طلای خود اضافه کرده اند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها