باشگاه فوتبال رُم ایتالیا بلاک چینی شد؛ امکانی جالب برای طرفداران ورزش!

باشگاه فوتبال رُم ایتالیا بلاک چینی شد؛ امکانی جالب برای طرفداران ورزش!
خلاصه اخبار

<p>باشگاه فوتبال رُم ایتالیا با همکاری شرکت بلاکچینی Chiliz که در زمینه سرگرمی و ورزش فعالیت می کند قصد دارد به یک پلتفرم رای دهی که بر بستر بلاک چین قرار دارد به نام Socios بپیوندد. توسط اعلام رسمی که در تاریخ ۱۹ جولای توسط Chiliz  منتشر شد باشگاه رم در حال پیوستن به Socios، […]</p>

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

باشگاه فوتبال رُم ایتالیا با همکاری شرکت بلاکچینی Chiliz که در زمینه سرگرمی و ورزش فعالیت می کند قصد دارد به یک پلتفرم رای دهی که بر بستر بلاک چین قرار دارد به نام Socios بپیوندد.

توسط اعلام رسمی که در تاریخ ۱۹ جولای توسط Chiliz  منتشر شد باشگاه رم در حال پیوستن به Socios، پلتفرم ورزشی شرکت Chiliz، جهت راه اندازی توکن طرفداران باشگاه رم است. توکن مخصوصی که این امکان را برای طرفداران فراهم می کند تا حق رای در برخی تصمیمات مربوط به باشگاه را داشته باشند.

توضیحات بیشتر بیان می کند که از این طریق، طرفداران می توانند بیشتر رای دهند و پاداش کسب کنند و همچنین تعامل ان ها با باشگاه از طریق اپلیکیشن صورت می گیرد. طرفداران می توانند تجربه ی منحصر به فردی  به دست اورند و به محصولات منحصر به فرد، بازی ها و یا حتی مدیران دسترسی داشته باشند.

این توکن ها می توانند به توکن بومی Socios یعنی CHZ تبدیل شوند. الکساندر دریفوس، مدیرعامل و موسس Socios، در مورد این همکاری توضیح داد:

این همکاری فرصت بزرگی را برای ما بوجود می اورد تا مزایای بلاک چین و ارزهای دیجیتال را به مخاطبان زیادی در اروپا، همچنین اسیا و امریکا اموزش دهیم. اگر شما تمام طرفداران شرکای کنونی ما را به این سیستم اضافه کنید، مشاهده خواهید کرد که صدها میلیون نفر مخاطب بالقوه شامل کاربران و طرفداران ورزش برای CHZ و Socios.com وجود دارد.

همچنین Chiliz  در اواسط ماه می اعلام کرد که یک همکاری استراتژیک با binance chain معروفترین صرافی ارز دیجیتال خواهد داشت. دریفوس تاکید کرد که ادغام جدید با بایننس باعث افزایش دسترسی Socios به صندوق نقدینگی جامعه جهانی بایننس خواهد شد.

صنعت ورزش به تدریج در حال روی اوردن به تکنولوژی بلاک چین و ارزهای دیجیتال است. اخیرا باشگاه بنفیکا نیز اعلام کرده است که علاوه بر کارت های اعتباری، ارزهای دیجیتال را برای خرید کالاها و بلیط ها می پذیرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.