بازی ساتوشی راه اندازی شد، روی شبکه لایتنینگ بازی کنید!

بازی ساتوشی راه اندازی شد، روی شبکه لایتنینگ بازی کنید!
خلاصه اخبار

بازی ساتوشی از چهارشنبه ۱۳ فوریه بر روی شبکه لایتنینگ موجود شده و کاربران و بازیگران را مجاز به امتحان چندین بازی گاه به گاه بر روی این شبکه قدرتمند می کند.

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، این در حالی است که بازیگرانی که چالش های معینی را تکمیل می کنند، ساتوشی بدست می آورند.

تیم توسعه این برنامه، این اعلامیه را در اکانت توییتر خود که تقریبا ۹۰۰ فالوور دارد، بیرون داد. نموداری در این اعلامیه موجود است که نشانگر این است که این برنامه جوان پتانسیل زیادی برای رشد دارد.

این پلتفرم نمای خیلی با کیفیتی را نشان می دهد. گرافیک پیکسل دار و تونیک ۸ بیت برای کاربر عالی هستند و کاربر می تواند در یک تجربه موفق غوطه ور شود.

Carlos Roldan که عضوی از تیم توسعه بازی ساتوشی می باشد، ابراز داشت که آنها امیدوارند که کاملترین و متنوع ترین نوع مخاطب را برای خود جذب کنند. این کارشناس ابراز داشت که به نظر او سرعت بالا در پردازش عملکرد ها و امکان اجرای ریز تراکنش ها ارائه دهنده پتانسیلی برجسته می باشد که می تواند مورد بهره برداری بسیاری از توسعه دهندگان قرار بگیرد.

ما قبل از همه چیز می خواهیم که اوقات خوبی داشته باشیم. بازی تنها یک فعالیت تفریحی نیست بلکه یک فعالیت آموزشی نیز می باشد. ما می خواهیم با استفاده از لایتنینگ راه را برای نسل های جدید هموار کنیم. اگر ما بتوانیم بازی هایی را ایجاد کنیم که جوانان را جذب کنند، با مداخله لایتنینگ پذیرش و مقبولیت بسیار بالا آسان تر بدست خواهد آمد.

شبکه لایتنینگ نمایان گر پتانسیل نهفته بیت کوین

همزمان با این راه اندازی، بازی ساتوشی مسابقه ای با جوایز بیش از ۲۰۰۰۰۰ ساتوشی را اعلام کرد. بر طبق گفته تیم این پروژه، علی رغم رشد تعداد کاربران این فناوری، تنها یک فرد خوش شانس قادر به برنده شدن آن توکن ها خواهد بود.

به منظور دسترسی به بازی های برتر معینی، باید در سایت یک اکانت داشت. این کار با روش های مختلفی مانند استفاده از یک افزونه گوگل کروم بنام Joule قابل انجام است که این افزونه یک سطح کاربری برای پرداخت بیت کوینی را از یک مرورگر شبکه با استفاده از نود شبکه لاتنینگ خود امکان پذیر می کند. همچنین می توان یک حساب از قبل ایجاد شده را وارد کرد و یا ۱۰۰۰ ساتوشی را برای ایجاد یک پروفایل کاربری جدید از خود صفحه پرداخت کرد.

اما این گزینه کاملا ایمن است زیرا این روش که توسط بازی ساتوشی پیاده شده از احتمال حمله و دستکاری داده های شخصی جلوگیری می کند.

اگرچه مدت زیادی است که اعلامیه مهمی در جامعه بازی ساتوشی بیرون داده نشده است اما بازی ساتوشی متقاعد شده که این اقدام می تواند به نفع اکوسیستم باشد. این تاکتیک یعنی مرتبط کردن صنعت بازی با پتانسیل فناوری بلاک چین، چیز غیر معمولی در بازار نیست و بسیاری از توسعه دهندگان تصمیمات مشابهی برای رشد پروژه های خود گرفته اند.

در حالی که بسیاری از این بازی ها و برنامه های غیر متمرکز بلاک چین های دیگری مانند اتریوم، ترون و EOS را انتخاب می کنند اما حقیقت این است که هر زمانی توسعه های جدید از پتانسیل شبکه لایتنینگ استفاده کنند، هواداران بیت کوین خوش بین خواهند شد که BTC برای مدت زمانی طولانی پادشاه ارز های دیجیتال باقی خواهد ماند.