بازگشت قوی در انتظار بیت کوین

یک موسسه مالی با بیش از 10 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت مطمئن است که ارزهای دیجیتال علیرغم هفته ها بی ثباتی در بازارها، در بلندمدت رشد خواهند کرد.

در گزارش جدیدی، گروه مستقل DeVere دلایل سقوط ​​اخیر را که باعث شد بیت کوین (BTC) در عرض چند ساعت از 47000 دلار به زیر 44000 دلار سقوط کند، مورد بحث قرار می دهد.

نایجل گرین، مدیرعامل DeVere Group معتقد است که نگرانی در مورد برنامه های فدرال رزرو ایالات متحده برای افزایش نرخ بهره تأثیر منفی فوری در بازارهای سراسر جهان داشته است.

در وال استریت و بازار کریپتو فروش بی‌رویه وجود دارد، زیرا برخی از معامله‌گران تصور می‌کنند که چنین حرکتی نقدینگی را به خطر می‌اندازد که به نفع بسیاری از طبقات دارایی، از جمله بیت‌کوین بوده است.

گرین معتقد است که بیت کوین مدت کمی در چنین قیمت‌هایی خواهد ماند زیرا عوامل اقتصادی تورمی گسترده تر، در جای خود باقی می مانند.

وی بیان نمود که من معتقدم که با فرونشستن گرد و غبار، بیت کوین قویاً باز می گردد. این امر باعث تقویت سایرین در بازار کریپتو می شود.

در این دوره تورمی اخیر، بیت کوین بهتر از طلا عمل کرده است که تا به حال، تقریباً در سراسر جهان به عنوان محافظ تورم مورد استقبال قرار گرفته است.

با نگاهی بلندمدت فراتر از نوسانات که منجر به سقوط بیت کوین از بالاترین سطح تاریخ نوامبر بالای 69000 دلار به نزدیک به سطح مقاومت 40000 دلار شده است، مدیر عامل سرمایه گذاری از چنین حرکت قیمتی نگران نیست.

من مطمئن هستم که ارزهای دیجیتال آینده اجتناب ناپذیر پول هستند.

در دنیای جهانی شده ما که به طور فزاینده ای مبتنی بر فناوری است، نگه داشتن ارزهای دیجیتال، بدون مرز و غیرمتمرکز منطقی است.

علاوه بر این، پذیرش و تقاضا دائماً در حال افزایش است، در حالی که در همان زمان، عرضه در حال کاهش است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.