بازگشت دلار به کانال ۱۰ هزار تومانی

بازگشت دلار به کانال ۱۰ هزار تومانی
خلاصه اخبار

امروز هم روند نزولی قیمت ارز که از بعدازظهر دیروز شروع شد، ادامه یافت و دلار مجددا به کانال ۱۰ هزار تومانی برگشت و ۱۰۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد. به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، امروز هم روند نزولی قیمت دلار و دیگر ارزها که از بعدازظهر دیروز شروع شد، ادامه یافت و با […]

امروز هم روند نزولی قیمت ارز که از بعدازظهر دیروز شروع شد، ادامه یافت و دلار مجددا به کانال ۱۰ هزار تومانی برگشت و ۱۰۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، امروز هم روند نزولی قیمت دلار و دیگر ارزها که از بعدازظهر دیروز شروع شد، ادامه یافت و با کاهش قیمت انواع ارزها، دلار مجددا به کانال ۱۰ هزار تومانی برگشت و ۱۰۸۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد، همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۲۲ هزار تومان فروخته شد.
به گزارش تجارت‌نیوز، امروز هم روند نزولی قیمت ارز که از بعدازظهر دیروز شروع شد، ادامه یافت و قیمت‌ها در بازار تهران کاهش یافت.
‌هر دلار آمریکا امروز در بازار تهران با نرخ‌های ۱۰۷۰۰ تومان تا ۱۰۸۰۰ تومان خرید و فروش شد، همچنین ‌یورو ۱۲۷۵۰ تومان و پوند انگلیس ۱۴۰۰۰ تومان قیمت‌گذاری شد، دیروز دلار ۱۱۲۰۰ تومان و یورو ۱۳۳۰۰ تومان بود.
در بازار جهانی طلا هر اونس امروز ۱۲۷۱ دلار و ۴۰ سنت قیمت‌گذاری شد در حالی که دیروز ۱۲۷۵ دلار و ۴۵ سنت بود.
هر مثقال طلای ۱۸ عیار امروز یک‌میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۳۲۲ هزار تومان قیمت‌گذاری شد، دیروز ‌طلای ۱۸ عیار گرمی ۳۳۹ هزار تومان فروخته شد.
امروز سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۳ میلیون و ۵۶۰ هزار تومان‌ نرخ‌گذاری شد اما ‌دیرو‌ز با قیمت ۳ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان فروخته شد.
همچنین امروز نیم‌سکه یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون تومان و سکه گرمی ۶۴۵ هزار تومان فروخته شد؛ دیروز نیم‌سکه یک میلیون و ۸۲۷ هزار تومان و ربع سکه یک‌میلیون و ۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۶۴۵ هزار قیمت‌‌گذاری شده بود.