بازگشایی رنیک (جنرال مکانیک) پس از کنفرانس اطلاع رسانی با 10% نوسان مثبت

بازگشایی رنیک (جنرال مکانیک) پس از کنفرانس اطلاع رسانی با 10% نوسان مثبت
خلاصه اخبار

رنیک در مرحله پیش گشایش در سقف قیمتی 5 درصد کشف قیمت شد. در مجموع نوسان مثبت رنیک در معاملات امروز به 10.24% درصد رسید.

همان طور که در گزارش پیشین ذکر شد نماد رنیک که طبق ماده 2 “دستور العمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار” به دلیل نوسان 50 درصدی در کمتر از 15 روز برای برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی بسته شده بود امروز پس از تایید ناظر بازگشایی شد. طبق ماده 22 دستورالعمل مذکور، بازگشایی نماد معاملاتی بدین صورت است که سیکل بازگشایی سهم از طریق حراج ناپیوسته و با اعمال یک مرحله پیش گشایش شروع می شود و با حراج ناپیوسته پایان می یابد. پس از این مرحله، معاملات از طریق حراج پیوسته در زمان باقی مانده تا پایان جلسه معاملاتی و در دامنه نوسان مجاز روزانه قیمت انجام می شود. قیمت کشف شده در حراج ناپیوسته مبنای قیمت در دوره ی حراج پیوسته می باشد. به عبارت دیگر براساس این قیمت دامنه نوسان تا پایان جلسه معاملاتی تعیین می گردد.

طبق ماده مذکور، رنیک در مرحله پیش گشایش در سقف قیمتی 5 درصد کشف قیمت شد. از آن جایی که قیمت کشف شده از طریق حراج ناپیوسته به عنوان قیمت مرجع در دوره بعد شناخته می شود در مرحله حراج پیوسته نیز معاملات سهم با 5 درصد نوسان مثبت همراه شد. بنابراین مجموع نوسان مثبت رنیک در معاملات امروز به 10.24% درصد رسید.

شرکت جنرال مکانیک با نماد رنیک تاکنون 68.5% بازدهی خالص را برای سهامداران خود به ارمغان آورده است. در نمودار زیر می توانید روند افزایش قیمت سهم از روز عرضه اولیه تا به امروز را مشاهده کنید.

بازگشایی رنیک (جنرال مکانیک) پس از کنفرانس اطلاع رسانی با 10% نوسان مثبت
برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.
برچسب‌ها