بازدید مدیرعامل بیمه میهن از مناطق سیل زده گلستان و مازندران

بازدید مدیرعامل بیمه میهن از مناطق سیل زده گلستان و مازندران
خلاصه اخبار

داریوش محمدی مدیرعامل، معاونین و مدیران فنی شرکت بیمه میهن در راستای خدمت رسانی بهینه به خسارت دیدگان سیل استان های شمالی کشور، از مناطق آسیب دیده سیل اخیر بازدید کردند.

به گزارش سیگنال به نقل از عصر اعتبار، در ادامه برنامه ریزی ارائه خدمات مناسب به آسیب دیدگان، جلسه مشترک مدیرعامل و مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان برگزار شد. داریوش محمدی در این دیدار بر تسریع روند بررسی کارشناسی و ارزیابی خسارت ها به منظور پرداخت در کوتاه ترین زمان ممکن تاکید کرد. وی استفاده از ظرفیت کارشناسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت ایفای هرچه بهتر تعهدات بیمه میهن را ضروری دانست.

مدیرکل بنیاد مسکن استان گلستان هم با تقدیر از خدمات بیمه میهن در این استان به خدمات ارائه شده بنیاد به خسارت دیدگان اشاره وحضور به موقع بیمه میهن در کنار بنیاد مسکن را تکمیل کننده مجموعه خدمات بنیاد و نهادهای خدمتگزار دانست.

زمانی نژاد افزود: تمامی ظرفیت کارشناسی بنیاد مسکن به کمک بیمه میهن خواهد آمد تا ارزیابیها و پرداخت خسارت ها در اسرع وقت انجام شود.

در ادامه مدیرعامل بیمه میهن با حضور در استان مازندران از نزدیک در جریان روند خدمت رسانی بیمه میهن به خسارت دیدگان قرار گرفت.

دیدار با مدیران ارشد بنیاد مسکن استان مازندران و بررسی و برآورد خسارتهای وارده سیل مازندران از دیگر برنامه های تیم مدیریتی بیمه میهن بود.

گفتنی است بر اساس دستور مدیرعامل بیمه میهن تیم های فنی متشکل از مدیران و کارشناسان ستادی و شعب استانهای مازندران و گلستان تا پایان عملیات ارزیابی و پرداخت خسارتها در محل استانهای سیل زده حضور خواهند داشت.

همچنین شعب استان های مازندران و گلستان بیمه میهن در ایام تعطیل نیز برای ارائه خدمات دایر هستند.