بازدهی عرضه اولیه رنیک (جنرال مکانیک) از مرز 100 درصد نیز گذشت !

بازدهی عرضه اولیه رنیک (جنرال مکانیک) از مرز 100 درصد نیز گذشت !
خلاصه اخبار

همانطور که در نمودار مشخص است، قیمت هر سهم رنیک در 15 روز معاملاتی از 7,900 ریال به 17,067 ریال افزایش پیدا کرده است.

نمودار زیر قیمت نماد رنیک را در روزهای معاملاتی گذشته نشان می دهد. همانطور که در نمودار مشخص است، قیمت هر سهم رنیک در 15 روز معاملاتی از 7,900 ریال به 17,067 ریال افزایش پیدا کرده است. در مجموع عرضه اولیه رنیک تاکنون حدود 113% بازدهی را به ثبت رسانیده است.

بازدهی عرضه اولیه رنیک (جنرال مکانیک) از مرز 100 درصد نیز گذشت !

طبق گزارشات کدال، درآمد شرکت جنرال مکانیک در شهریور ماه نسبت به ماه گذشته 91% رشد کرده است که آمار بسیار قابل قبولی محسوب می گردد. البته باید در نظر داشت که بررسی درآمدهای ماهانه شرکت های فنی مهندسی و پروژه ای معیار بسیار دقیقی محسوب نمی گردد و بهتر است عملکرد شرکت در فواصل بلندمدت تری بررسی گردد.

هیئت مدیره شرکت جنرال مکانیک به مجمع عمومی فوق العاده پیشنهاد داده است سرمایه شرکت از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی به میزان 50% افزایش یابد تا از محل افزایش سرمایه بتوانند ماشین آلات تخصصی مورد نیاز جهت توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی را تامین کنند. لازم به ذکر است که افزایش سرمایه منوط به تصویب مجمع عمومی فوق العاده و موافقت سازمان بورس می باشد.

احتمالا درآمد مناسب شرکت در شهریور ماه و خبر افزایش سرمایه در میزان بازدهی سهام رنیک بی تاثیر نبوده است.

حجم معاملات یکی از فاکتورهای مهمی است که نشان می دهد چه تعداد از مشارکت کنندگان در عرضه اولیه سهام اختصاص یافته خود را به فروش رسانده اند. به همین منظور در نمودار ذیل می توانید حجم معاملات سهم رنیک را از ابتدا تاکنون مشاهده کنید. نمودار آبی نشان از حجم معاملات روزانه و نمودار نارنجی رنگ نشان از حجم معاملات تجمیعی از روز عرضه اولیه (13 شهریور ماه) تا به امروز می باشد.

بازدهی عرضه اولیه رنیک (جنرال مکانیک) از مرز 100 درصد نیز گذشت !

لازم به ذکر است در روز عرضه اولیه سهم رنیک، 100 میلیون سهم عرضه شد. با توجه به نمودار فوق از روز عرضه اولیه تاکنون کمتر از 11 میلیون سهم معامله شده است که نشان می دهد تنها حدود 11 درصد از مشارکت کنندگان در روز عرضه اولیه، سهام خود را به فروش رسانده اند.

برای اطلاع از عرضه اولیه های جدید، آخرین نسخه اپلیکیشن سیگنال را دانلود و با مراجعه به بخش اخبار عرضه اولیه، نوتیفیکیشن مربوط به آن را فعال کنید.
برچسب‌ها