بازدهی بازارها پیش از تصمیم‌گیری پالرمو چقدر بود؟ / رصد قیمت‌ها پیش از پالرمو

بازدهی بازارها پیش از تصمیم‌گیری پالرمو چقدر بود؟ / رصد قیمت‌ها پیش از پالرمو
خلاصه اخبار

آخرین کارنامه هفتگی بازارها تا پیش از تصمیم‌گیری درباره پالرمو نشان می دهد در هفته گذشته به جز اوراق تسه، دیگر بازارهای مالی بازدهی مثبتی داشته‌اند. در هفته گذشته اوراق تسهیلات مسکن (تسه9512) با افت 8.1 درصدی مواجه شد.

به گزارش سیگنال به نقل از تجارت نیوز، امروز یازدهم اسفند ماه سال ۱۳۹۷، مجمع تشخیص مصلحت نظام به بررسی لایحه پالرمو خواهد پرداخت و اگر بررسی از سوی این نهاد به پایان برسد، نتیجه نهایی از طریق رای‌گیری به اطلاع عموم می‌رسد.

نتیجه جلسه امروز پالرمو قطعا بازارهای مالی را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد.

بازارهای مالی تا پیش از جلسه پالرمو امروز چه روندی داشته‌اند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بازارهای مالی در هفته قبل از جلسه بررسی پالرمو روندهای متفاوتی را داشته‌اند.

بر اساس داده‌های رسمی شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز تهران طی هفته گذشته، بازار سهام در مقایسه با دیگر بازارها از بازدهی بیشتری برخوردار شد.

شاخص کل بورس تهران طی معاملات هفته قبل، با رشد ۳٫۶ درصدی توانست از کانال ۱۵۹ هزار واحدی عبور کند و وارد کانال ۱۶۵ هزار واحد شود.

در بازار ارز طی دوره مذکور، قیمت دلار در بازار آزاد با رشد ۱٫۷ درصدی از ۱۲ هزار و ۹۷۰ تومان در ابتدای هفته گذشته به ۱۳ هزار و ۲۰۰ تومان در پایان هفته رسید.

بازدهی بازارها پیش از تصمیم‌گیری پالرمو چقدر بود؟ / رصد قیمت‌ها پیش از پالرمو

همچنین طی هفته گذشته، بازار سکه و طلا نیز تا حدودی با افزایش قیمت همراه بود.

قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در هفته قبل که تا سطح ۴۳۶ هزار تومان افزایش یافته بود در نهایت با ۰٫۷ درصد رشد قیمت از ۴۲۳ هزار تومان در ابتدای هفته قبل به ۴۲۶ هزار تومان در پایان هفته رسید.

سکه تمام بهار آزادی نیز که در هفته گذشته قیمت چهار میلیون و ۷۱۰ هزار تومان را نیز لمس کرده بود در نهایت با ۲٫۸ درصد رشد از چهار میلیون و ۴۲۰ هزار تومان در ابتدای هفته گذشته به چهار میلیون و ۵۴۶ هزار تومان در پایان هفته گذشته رسید.

اوراق تسهیلات مسکن اسفند سال ۱۳۹۵ (تسه۹۵۱۲) طی معاملات هفته گذشته با افت بیش از هشت درصد، بیشترین کاهش را نسبت به بازارهای دیگر داشت.

تسه۹۵۱۲ با ریزش ۸٫۱ درصدی از ۵۶ هزار تومان در ابتدای هفته تا سطح ۵۱ هزار و ۵۲۵ تومان کاهش یافت.