ایردراپ ۲۰ میلیون دلاری و یک خودروی تسلا برای کاربران ترون

ایردراپ ۲۰ میلیون دلاری و یک خودروی تسلا برای کاربران ترون
خلاصه اخبار

گزارش شده است که جاستین سان (Justin Sun)، بنیانگذار ترون(Tron) با رمزارز TRX که یک پلتفرم پیشتاز در توسعه و ارائه‌ی اپلیکیشن‌های غیر متمرکز(dApps) است، در نظر دارد ایردراپ ۲۰ میلیون دلاری را راه‌اندازی کند و همچنین یک اتومبیل تسلا به یکی از افراد جامعه‌ی ترون اهدا کند.

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، سان از نزدیک به ۱ میلیون دنبال کننده‌ی خود در توئیتر خواست پست وی در ارتباط با «کمپین قدردانی جهانی» ترون را بازنشر(Retweet) کنند و گفت که یک برنده‌ی خوش شانس را تا ۲۷ مارس ۲۰۱۹ در این رابطه انتخاب خواهد کرد. وی همچنین اعلام کرد که ممکن است تصمیم بگیرد هدایای بیشتری را به‌صورت ایردراپ رایگان عرضه کند.

بر اساس توئیت سان (که تاکنون بیش از ۲۸ هزار مرتبه باز نشر شده است)، کمپین قدردانی ترون، معرفی توکن بیت‌تورنت(BTT) و همکاری با شرکت تتر(Tether) که راه‌اندازی رمزارز پایدار USDT بر پایه‌ی شبکه‌ی ترون را هدف قرار داده است را جشن می‌گیرد.

از کسانی که قصد دارند در کمپین قدردانی جهانی ترون شرکت کنند، درخواست شده است تا جاستین سان را در این شبکه‌ی اجتماعی توئیتر دنبال کرده و توئیتش را باز نشر کنند. در حال حاظر مشخص نیست «ایردراپ رایگان ترون» چگونه توزیع خواهد شد و چه تعداد کاربر واجد شرایط دریافت آن خواهند بود.

اجرای هارد فورک در شبکه‌ی ترون

نام کاربری vance در توئیتر اعلام کرد که شخصی «۹۸ میلیون دلار» در TronBet شرط بندی کرده است. وی همچنین اعلام کرد که «۲۰ کاربر برتر TronBet» تنها در مدت یک هفته مجموعا ۴۵۵ میلیون دلار در این سیستم فعالیت داشته‌اند. Vance برآورد می‌کند که این اپلیکیشن سودآوری ۳۶ میلیون دلاری را با نسبت P/E یک برای این شرکت حاصل خواهد کرد.

در تاریخ ۲۸ فوریه ماه گذشته، شبکه‌ی بلاکچین ترون(TRX) شاهد بروزرسانی به‌صورت اجرای فورک سخت(Hard Fork) بوده است. برخی از تغییرات اساسی در (نسخه‌ی ۳٫۵) شبکه‌ی ترون عبارتند از:

  • کیف پول‌های دارای چند امضاء
  • ابزار‌های مدیریت حساب ترون برای موسسات و اشخاص حقوقی
  • تنظیم دینامیک انرژی برای عملکرد واقعی شبکه
  • افزایش ۵۰ درصدی کارایی و استفاده از منابع
  • بهبود امنیت ماشین مجازی ترون (Tron Virtual Machine)
  • بروز‌رسانی « سرور رویداد‌های برنامه‌های کاربردی غیر متمرکز (dApps) »