ایران کیش برنده مناقصه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی

ایران کیش برنده مناقصه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش، مهرداد بختیاری‌فر رئیس اداره کسب‌و‌کار این شرکت با اعلام این خبر گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بهمن ماه سال ۹۷، عملیات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار‌های مرتبط با تجهیزات پایانه‌های سامانه‌های هوشمند سوخت را به مناقصه گذاشته […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد،به گزارش روابط عمومی شرکت ایران کیش، مهرداد بختیاری‌فر رئیس اداره کسب‌و‌کار این شرکت با اعلام این خبر گفت: شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی بهمن ماه سال ۹۷، عملیات سرویس، نگهداری، پشتیبانی و تعمیرات سخت‌افزار و نرم‌افزار‌های مرتبط با تجهیزات پایانه‌های سامانه‌های هوشمند سوخت را به مناقصه گذاشته بود که ایران کیش توانست با برنده شدن در این مناقصه، مسوولیت تعمیرات و نگهداری پایانه‌های سامانه هوشمند سوخت را برعهده گرفته و انحصار بیش از ۱۰ ساله سایر شرکت‌ها را در این خصوص از بین ببرد. وی افزود: اکنون در حال طی مراحل عقد قرارداد هستیم و همزمان با تبادل قرارداد مراحل تحویل و آماده‌سازی تجهیزات برای اجرای قرارداد را هم انجام می‌دهیم. بختیاری‌فر گفت: این مناقصه مربوط به ۳۰ هزار دستگاه پایانه سامانه مدیریت هوشمند سوخت است. وی اظهار کرد: علاوه‌بر تعمیرات دستگاه‌های پایانه فروش خود و قراردادهایی که تاکنون با شرکت‌‌های دیگر داشتیم، این قرارداد یکی از بزرگ‌ترین قراردادهایی است که در حوزه تعمیرات و نگهداری رخ داده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.