ایا خرس ها بیت کوین را هدف قرار داده اند؟

ایا خرس ها بیت کوین را هدف قرار داده اند؟
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین، از اغاز هفته سایه‌ی خرس‌ها بر بازار بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده افتاده است و به خصوص در ۲۴ گذشته حضور پر رنگی داشته و بعید است به این زودی‌ها کنار برود. گاو بزرگی که همراه الت‌کوین‌ها بود؛ زمانی که در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت […]

به گزارش سیگنال به نقل از میهن بلاکچین،

از اغاز هفته سایه‌ی خرس‌ها بر بازار بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده افتاده است و به خصوص در ۲۴ گذشته حضور پر رنگی داشته و بعید است به این زودی‌ها کنار برود.

گاو بزرگی که همراه الت‌کوین‌ها بود؛ زمانی که در ۲۴ ساعت گذشته قیمت بیت کوین به زیر ۱۰۰۰۰ دلار افت پیدا کرد از حمایت ان‌ها دست کشید.

در بازه‌ی زمانی ۱۵ روزه بیت‌کوین بیشتر از ۱۵ درصد کاهش قیمت داشته و از حدود ۱۳۰۰۰ دلار به قیمت امروز که حدود ۹۷۳۰ دلار است رسیده است. این تغییر قیمت نه فقط به دلیل قیمت بالای ان در سال گذشته و تاثیر مثبت ناشی از ارز لیبرای فیسبوک بر ان بوده بلکه بنا به تحلیل جاش راش که در توییت جدیدی ان را مطرح کرده؛ حدس می‌زند ورود قیمت بیت‌کوین به محدوده‌ی ۴ رقمی به این علت است:

سقوط به محدوده قیمت حمایتی. نمودار یک ساعته نشان می‌دهد که محدوده سطح حمایتی اکنون به عنوان سطح مقاومتی عمل می‌کند. این شرایط برای گاوها نشانه خوبی نیست و در صدد این هستند که قیمت به محدوده قبلی خود و به کانال قیمت ۴ رقمی و ۱۰۱۸۹ دلاری برگردد.

در این خصوص، جاش به بیان مجدد پیش بینی های خود پرداخت که اکنون با توییت خود، کف قیمت را که فرقی ندارد کانال ۹ هزار یا ۸ هزار دلار باشد یک هدیه خواند.

هر چند که خرید بیت‌کوین با قیمت کمتر برای خریداران هدیه محسوب می‌شود. حدس او مبنی بر اینکه قیمت بیت‌کوین در کانال ۸۰۰۰ دلار خواهد بود می‌تواند نشان دهنده‌ی حضور خرس‌ها باشد و همانطور که در نمودار یک ساعته بیتفینکس (Bitfinex) نشان داده شده، شیب کاهش قیمت ادامه دارد.

ورود خرس‌‌ها باعث شد گاوها به مشکل بخوردند چرا که از سطح ۱۰۰۰۰ دلار به ۹۸۱۸ دلار کاهش یافت قبل از این که پشتیبانی خود در ۹۸۰۶ دلار را پشت سر بگذارد و مدام به کاهش ادامه داد تا به مقدار امروزی خود برسد.

گاوها هر روشی را که به کار بگیرند؛ در نهایت این خرس‌ها هستند که قدرت را در دست دارند. ادامه‌ی این روند می تواند منجر به رسیدن قیمت به پایین‌ترین حد ان شود.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای ارز دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.