“اپ” به هر سهم ۱۰۹۷ ریال اختصاص داد

“اپ” به هر سهم ۱۰۹۷ ریال اختصاص داد
خلاصه اخبار

شرکت آسان پرداخت پرشین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۹۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۲۱ درصدی را نشان می دهد.

به گزارش سیگنال به نقل از رادیو سهام، شرکت آسان پرداخت پرشین در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۷، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۹۷ ریال سود کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ افزایش ۲۱ درصدی را نشان می دهد.

 شرکت آسان پرداخت پرشین با سرمایه ۲ هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال، صورت های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت آسان پرداخت پرشین در دوره یاد شده، مبلغ ۲ هزار و ۹۰۷ میلیارد و ۸۳۷ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۹۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال ۹۶ معادل ۲۱ درصد افزایش داشته است.

این شرکت بورسی، افزایش درآمدهای عملیاتی را از جمله دلایل عمده افزایش سود هر سهم نسبت به دوره مالی پیشین ذکر کرده است.

در گزارش حسابرسی شده شرکت آسان پرداخت پرشین نسبت به گزارش حسابرسی نشده، کاهش ۲۵ ریالی سوددر سود هر سهم مشاهده می‌شود.

با احتساب سود انباشته ابتدای سال در نهایت مبلغ ۲ هزار و ۹۲۴ میلیارد و ۲۸۱ میلیون ریال سود انباشته پایان دوره در حسابهای این شرکت منظور شد.

آپ” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۶، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۲ هزار و ۴۰۸ میلیارد و ۲۹ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۹۰۹ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

شرکت آسان پرداخت پرشین در صورت های مالی تلفیقی، سود هر سهم در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۷ را مبلغ یک هزار و ۹۰ ریال و سود خالص را مبلغ ۲ هزار و ۸۹۲ میلیارد و ۴۰۵ میلیون ریال اعلام کرده است.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای سهام به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها