ایجاد چهارچوب قانونی برای انتشار اوراق قرضه بیت کوین توسط السالوادور

ایجاد چهارچوب قانونی برای انتشار اوراق قرضه بیت کوین توسط السالوادور

دولت السالوادور به رهبری رئیس جمهور نایب بوکله، با تهیه 20 صورتحساب طراحی شده برای ارائه چارچوب قانونی برای آنها، برنامه هایی را برای انتشار اوراق قرضه بیت کوین پیش برد.

آلخاندرا زلایا، رئیس خزانه داری آمریکا در 4 ژانویه به رسانه السالوادور (ال موندو)گفت که این صورتحساب ها مقررات مربوط به انتشار اوراق بهادار به عنوان ارز دیجیتال را پوشش می دهد تا باعث ماندگاری اوراق قرضه بیت کوین که در نوامبر 2021 پیشنهاد شده بود شود.

این ارائه ساختار قانونی و اطمینان حقوقی، برای همه کسانی است که اوراق قرضه بیت کوین را خریداری می کنند.

با این حال او چارچوب زمانی برای ارائه این قانون به قانونگذاران پیشنهاد نکرد.

از انتشار این اوراق مبلغ 1 میلیارد کسب خواهد شد که از این مبلغ، برای تأمین مالی طرح شهر بیت کوین که رئیس جمهور بوکله قول داده است «آموزش دیجیتال و فناوری، انرژی زمین گرمایی برای کل شهر، و حمل و نقل عمومی کارآمد و پایدار» را ارائه خواهد کرد، استفاده خواهد شد.

یکی از ویژگی های شهر بیت کوین، عملیات استخراج بیت کوین (BTC) است که از نیروی زمین گرمایی تولید شده توسط یک آتشفشان برای تامین انرژی سکوهای استخراج استفاده می کند – که منجر به لقب اوراق قرضه “Volcano Bonds” می شود.

عملیات ماینینگ اولین 0.00599179 بیت کوین خود را در 1 اکتبر 2021 استخراج کرد.

وجوه حاصل از انتشار اوراق قرضه همچنین می‌تواند برای پرداخت 800 میلیون دلار انتشار اوراق قرضه یورو که در ژانویه 2023 سررسید می‌شود، استفاده شود.

زلایا به ال موندو گفت که کشور باید تامین‌کنندگان مالی پیدا کند تا به تکمیل تعهدات خود برای بازپرداخت اوراق قرضه یورو کمک کنند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.