اهمیت پایداری انتقال اطلاعات، کمتر از انتقال گاز نیست

اهمیت پایداری انتقال اطلاعات، کمتر از انتقال گاز نیست

به گزارش سیگنال به نقل از شانا،

به گزارش شانا به نقل از شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی‌دانا در نشست هم‌اندیشی مدیر و رؤسای مخابرات و تلمتری و مدیران و رؤسای ICT مناطق که در آستانه روز ارتباطات و روابط عمومی از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، هدف از این نشست را تغییر رویکرد مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران دانست و گفت: باید با همکاری، هم‌اندیشی و هماهنگی در رفع مسائل و مشکلات ارتباطی و تجهیزات مخابراتی اقدام کنیم.

وی چابکی و واکنش سریع را در فعالیت‌های مخابرات و تلمتری مهم برشمرد و تصریح کرد: بخشICT باید همگام و همسو با برنامه‌های تعمیراتی و عملیاتی گام بردارد و در طول شبانه‌روز پاسخگوی همکاران عملیاتی باشد.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با اشاره به نقشه راه و اهداف راهبردی شرکت انتقال گاز ایران در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات، افزود: ضرورت دارد همه برنامه‌ها و پروژهای ارتباطی همسو با اهداف راهبردی شرکت باشد و با هماهنگی مدیران ستادی اجرایی شود.

جمشیدی‌دانا تاکید کرد: با روش‌های سنتی، دیگر نمی‌توان تجهیزات را حفاظت کرد، بلکه باید تلاش کنیم با فناوری‌های نو حراستی در نگهداری زیرساخت‌های ارتباطی کوشا باشیم و راهکارهای جدید حراستی ارائه دهیم.

وی وارد کردن فهرست تجهیزات ICT روی سیستم IPMMSE را ضروری دانست و ادامه داد: با ثبت اطلاعات، می‌توان به راحتی نسبت به ارائه آمار تجهیزات ارتباطی دست یافت و از این رو، عملکرد مناطق نیز از این طریق قابل پایش و بررسی است.

محمدرضا نیک‌روش‌فرد، سرپرست مخابرات و تلمتری شرکت انتقال گاز ایران نیز گزارشی از اقدام‌های انجام‌شده در سال 99 و برنامه‌ها و اهداف مخابرات و تلمتری در سال 1400 ارائه داد و هر یک از مدیران مناطق عملیاتی نیز به‌صورت ویدئو کنفرانس پیشنهادها، مسائل و مشکلات موجود در واحد ICT را بیان کردند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.