انجام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون در هفده استان

انجام مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی بانک توسعه تعاون در هفده استان

به گزارش سیگنال به نقل از ایبنا،

به گزارش ایبِنا به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، هفت تیم تخصصی مصاحبه کننده متشکل از مدیران ستادی بانک توسعه تعاون طی چهار روز با حضور در 17 پایگاه استانی، با پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به مصاحبه تخصصی پرداختند.

گفتنی است آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور طی روزهای یازدهم و دوازدهم دیماه سال گذشته در سراسر کشور برگزار شد و در مقطع کنونی و مرحله مصاحبه نیز، معاونین مدیر عامل، برخی مدیران و روسای ادارات ستادی بانک توسعه تعاون به همراه مدیران استانی در قالب هفت تیم با حضور در استانهای تهران، البرز، زنجان، قزوین، قم، مرکزی، همدان، کرمانشاه، اصفهان، یزد، فارس، کرمان، خوزستان، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان به مصاحبه با داوطلبین سه برابر ظرفیت می پردازند و نفرات برگزیده پس از احراز شرایط، جذب بانک توسعه تعاون می شوند.

شایان ذکر است برگزاری آزمون مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور به عنوان راهکار و ابزاری جهت شایسته‌گزینی و عدالت استخدامی میان افراد جامعه و بکارگیری جوانان تحصیل کرده و دانش‌آموختگان دانشگاه در نظر گرفته شده است و بانک توسعه تعاون نیز از این راهکار برای جذب جوانان باانگیزه، متخصص و دارای مهارت بهره برده است. در این مقطع 120 نفر جذب بانک توسعه تعاون می‌شوند و تا حد زیادی کادر مورد نیاز استانها به ویژه استانهای جنوبی تکمیل می‌گردد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.