انجام فرایند تسویه پرداخت‌یاری از طریق بانک ایران‌زمین

انجام فرایند تسویه پرداخت‌یاری از طریق بانک ایران‌زمین
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، از این پس فرآیند پرداخت‌یاری و خدمت انجام عملیات تسویه با پذیرندگان پشتیبانی شده شرکت‌های پرداخت‌یار از طریق بانک ایران‌زمین انجام خواهد شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک ایران‌زمین، براساس اعلام شرکت شاپرک تعداد پرداخت‌یاران با رشد بسیار زیاد با توجه به قانونگذاری و تهیه سند در این […]

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، از این پس فرآیند پرداخت‌یاری و خدمت انجام عملیات تسویه با پذیرندگان پشتیبانی شده شرکت‌های پرداخت‌یار از طریق بانک ایران‌زمین انجام خواهد شد. به گزارش روابط‌عمومی بانک ایران‌زمین، براساس اعلام شرکت شاپرک تعداد پرداخت‌یاران با رشد بسیار زیاد با توجه به قانونگذاری و تهیه سند در این بخش و همکاری و تعامل‌های انجام شده امروزه به عدد ۳۴ شرکت رسیده است؛ پرداخت‌یاران در صورت حرکت در مسیر مناسب و رشد و تعامل با شرکت‌های پرداخت الکترونیک می‌توانند ضمن ارائه خدمات نوآورانه و جدید در بخش کاهش هزینه‌های بخش پرداخت کشور نقش مهمی داشته باشند. یکی از چالش‌های پرداخت‌یاران با شاپرک و شبکه بانکی کشور آماده نبودن زیرساخت تسویه پرداخت‌یاری توسط بانک‌ها و مسیر نه‌چندان صحیح عملیات تسویه بود که با اقدامات ابلاغی بانک‌مرکزی و شاپرک به شبکه بانکی، فرآیند تسویه پرداخت‌یاری مورد تاکید قرار گرفت و حالا بعد از نهایی شدن آزمایش‌ها و عملیاتی‌شدن در دو بانک ایران‌زمین و بانک آینده عملیات تسویه با پذیرندگان پشتیبانی شده شرکت‌های پرداخت‌یار از طریق این دو بانک انجام می‌شود. براساس اعلام روابط‌عمومی شاپرک در آینده تعدادی از بانک‌ها به فرآیند تسویه اضافه خواهند شد. 

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات بانک و بیمه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها