انتشار یک ویدیوی غیررسمی از کار با ارز دیجیتال تلگرام !

انتشار یک ویدیوی غیررسمی از کار با ارز دیجیتال تلگرام !
خلاصه اخبار

به تازگی ویدیویی در یوتیوب به انتشار رسیده است که تجربه کاربری با ارز دیجیتال تلگرام یعنی گرام و شبکه TON را نشان می‌دهد. تلگرام هنوز صحت و اعتبار این ویدئو را تایید نکرده است.

به گزارش سیگنال به نقل از ارز دیجیتال، روز ۳ مارس (۱۲ اسفند)، یک کانال یوتیوب با نام «Crypto-Pro» یک ویدئو با کپشنی به زبان روسی منتشر کرد که در آن رابط کاربری کیف پول آینده تلگرام نمایش داده می‌شود. این کانال یوتیوب، تنها یک ویدیوی آپلود شده دارد و به نظر می‌رسد به تازگی و فقط برای این هدف ساخته شده باشد.

ویدیوی به انتشار رسیده در یوتیوب:

همانطور که قبلا گزارش کردیم، به گفته چند منبع آگاه احتمالا ارز دیجیتال تلگرام و شبکه زیرساختی TON، تا چند ماه آینده راه‌اندازی خواهد شد. بر اساس آخرین گزارش بدست آمده و طبق یک سند غیررسمی، تلگرام به سرمایه‌گذاران قول داده است که نهایتا تا ۳۱ اکتبر ۲۰۱۹ شبکه باز تلگرام (TON) را راه‌اندازی کند. بنا بر این سند، اگر پلتفرم غیرمتمرکز تلگرام تا تاریخ ۳۱ اکتبر سال ۲۰۱۹ راه‌اندازی نشود، کلیه توافقنامه‌های خرید توکن‌های گرام (به صورت یک طرفه) لغو خواهد شد.

خبرگزاری روسی Kommersant احتمال می‌دهد که این ویدیو، صرفا یک فانتزی و تخیل در مورد چگونگی پرداخت با گرام باشد. با این حال، شکل و نحوه ساخت این ویدیو با ویدیوهایی که تلگرام به صورت رسمی برای معرفی قابلیت‌های جدید خود منتشر می‌کند، مشابه است.

در ویدیوی به انتشار رسیده نشان داده می‌شود که کاربران می‌توانند با اسکن یک کد QR به راحتی به صفحات مختلف منتقل شوند. همچنین طبق چیزی که در این ویدیو می‌بینیم، کاربر وارد یک فروشگاه بازی در تلگرام خود می‌شود و با چند حرکت ساده با استفاده از گرام یک بازی خریداری می‌کند و سپس به حمایت مالی از یک کانال می‌‌پردازد. به جز گزینه پرداخت با ارز گرام، نمادهای دلار و روبل (پول رایج روسیه) هم به چشم می‌خورد.

تلگرام در سال گذشته طی دو پیش‌فروش خصوصی، رقمی بالغ بر ۱.۷ میلیارد دلار جذب سرمایه کرد. این میزان جذب سرمایه‌، انتظارات را از پلتفرم تلگرام بالا برده است و پیش‌بینی می‌شود تا رقیبی برای پلتفرم‌های اتریوم، ایاس، ترون و دیگر پلتفرم‌های مرتبط با قرارداد هوشمند باشد.