انتشار اولین نقشه راه دوج کوین پس از 8 سال

انتشار اولین نقشه راه دوج کوین پس از 8 سال

توسعه دهندگان رمزارز دوج کوین(DOGE) اولین نقشه راه این سکه را هشت سال پس از عرضه اولیه آن منتشر می کنند.

در به‌روزرسانی منتشر شده در وب‌سایت بنیاد Dogecoin، توسعه‌دهندگان دوج کوین چهار پروژه جدید را اعلام کردند.

پروژه اول شامل بازنگری کامل صفحه وب Dogecoin.com است، که شامل Dogepedia، مجموعه ای از سوالات متداول (FAQ) در مورد این رمزارز است.

پروژه دوم طراحی مجدد با ساخت libdogecoin دنبال می‌شود، کتابخانه‌ای که به هر کسی اجازه می‌دهد بدون نیاز به دانستن ویژگی‌های عمیق‌تر توابع رمزنگاری، محصولات منطبق با دوج کوین ایجاد کند.

پروژه سوم ایجاد “استاندارد دوج کوین” است که دشواری توسعه دهندگان بالقوه را به امید افزایش تعداد توسعه دهندگانی که به دوج کوین منتقل می شوند، کاهش می دهد.

پروژه چهارم راه اندازی پروژه GigaWallet است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا تراکنش های دوج کوین را به همان روشی که سایر ارائه دهندگان پرداخت برجسته انجام می دهند، به طور یکپارچه در پلتفرم خود ادغام کنند.

به گفته توسعه دهندگان، این پروژه ها راه را برای ارائه دهندگان پرداخت، توسعه دهندگان بازی، پلتفرم های اجتماعی و خرده فروشان هموار می کند تا دوج کوین را به زیرساخت خود اضافه کنند.

همچنین در نقشه راه به دو پروژه دیگر، یک طرح پیشنهادی و یک مشارکت اشاره شده است. توسعه دهندگان می گویند که جزئیات بیشتری را در سال 2022 ارائه خواهند کرد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.