امیر قطر سه‌شنبه با ترامپ دیدار می‌کند

امیر قطر سه‌شنبه با ترامپ دیدار می‌کند
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا، به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، دفتر پادشاهی تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در بیانیه‌ای اعلام کرد که امیر این کشور سه‌شنبه با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید دیدار خواهد کرد. امیر قطر و رئیس جمهوری آمریکا در جریان این […]

به گزارش سیگنال به نقل از ایسنا،

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، دفتر پادشاهی تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در بیانیه‌ای اعلام کرد که امیر این کشور سه‌شنبه با دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در کاخ سفید دیدار خواهد کرد.

امیر قطر و رئیس جمهوری آمریکا در جریان این دیدار  به بررسی توسعه همکاری راهبردی میان دوحه و واشنگتن در زمینه‌های مختلف و تبادل دیدگاه‌ها درخصوص مهمترین تحولات منطقه و جهان خواهند پرداخت.

سفر رسمی امیر قطر به واشنگتن که از روز دوشنبه (هشتم ژوئیه) آغاز خواهد شد، شامل دیدار با مسؤولان برجسته دولت آمریکا و اعضای کنگره خواهد بود و در جریان این سفر همچنین تعدادی توافقنامه و یادداشت تفاهم در زمینه‌های دفاعی، انرژی، سرمایه‌گذاری و حمل و نقل هوایی امضا خواهد شد.

کاخ سفید اول ماه ژوئن اعلام کرده بود که ترامپ نهم ژوئیه (۱۸ تیر ماه) با امیر قطر دیدار خواهد کرد و در جریان این دیدار دو طرف درخصوص تحولات منطقه‌ای، هماهنگی امنیتی و مسائل مربوط به مبارزه با تروریسم به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

انتهای پیام