امیدواری تحلیلگران و سرمایه گذاران بین المللی درباره روند صعودی قیمت طلا

امیدواری تحلیلگران و سرمایه گذاران بین المللی درباره روند صعودی قیمت طلا
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران بین‌المللی بر این باورند که نگرانی نسبت به رشد اقتصادی جهان و کاهش نرخ بهره بانک‌های مرکزی مهم و بزرگ موجب خواهد شد تا قیمت طلا در میان مدت و بلندمدت با افزایش روبرو شود. در نظرسنجی این هفته 15 تحلیلگر ارشد اقتصادی شرکت کرده‌اند که […]

به گزارش سیگنال به نقل از اتحادیه طلا، تحلیلگران بین‌المللی بر این باورند که نگرانی نسبت به رشد اقتصادی جهان و کاهش نرخ بهره بانک‌های مرکزی مهم و بزرگ موجب خواهد شد تا قیمت طلا در میان مدت و بلندمدت با افزایش روبرو شود.

در نظرسنجی این هفته 15 تحلیلگر ارشد اقتصادی شرکت کرده‌اند که 9 نفر معادل 60 درصد به افزایش قیمت طلا در روزهای آینده رای دادند. 3 نفر معادل 20 درصد نیز اعلام کردند قیمت طلا در هفته آینده با کاهش روبرو می‌شود و همین تعداد نیز پیش‌بینی کردند قیمت طلا تغییر چندانی نخواهد داشت.

در نظرسنجی آنلاین نیز 1164 نفر شرکت کردند که 679 نفر معادل 58 درصد پیش‌بینی کردند قیمت طلا با افزایش روبرو می‌شود. 287 نفر معادل 25 درصد به کاهش قیمت طلا رای دادند و 198 نفر معادل 17 درصد نیز گفتند قیمت طلا تغییر خاصی نخواهد داشت.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت های لحظه ای طلا و سکه به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.