امهال ۶ ماهه وام‌های سیل زدگان از سوی بانک ملت

امهال ۶ ماهه وام‌های سیل زدگان از سوی بانک ملت
خلاصه اخبار

مشتریان بانک ملت در شهرها و روستاهای زیان‌دیده از سیل، برای بازپرداخت تسهیلات (وام های) خود، از شرایط ویژه‌ای بهره مند خواهند شد. به گزارش روابط عمومی بانک ملت با تصمیم مدیرعامل و هیات مدیره این بانک و به منظور مساعدت و همراهی با هموطنان آسیب‌دیده از سیل اخیر در برخی مناطق کشور، مشتریان برای پرداخت اقساط تسهیلات سررسید شده یا تسویه تسهیلات خود ۶ ماه مهلت خواهند داشت.

به گزارش سیگنال به نقل از دنیای اقتصاد، بر این اساس، مشتریان بانک ملت که دارای تسهیلات/ اقساط سررسید شده نزد این بانک هستند، در شهرها و روستاهای خسارت‌دیده از سیل، این فرصت را خواهند داشت تا با استفاده از این شرایط ویژه و امهال تسهیلاتشان نزد این بانک، بدون پرداخت جریمه تاخیر و پیش‌پرداخت، تسهیلات خود را بازپرداخت یا تسویه کنند.

بنابر اعلام روابط عمومی این بانک، جزئیات این تصمیم هیات مدیره بانک ملت به زودی برای اجرا به شعب مناطق سیل‌زده ابلاغ خواهد شد تا هموطنانی که در حال حاضر به دلیل خسارت‌های ناشی از سیل قادر به پرداخت اقساط تسهیلات یا تسویه آن نیستند، از این امکان بهره‌مند شوند. بنا بر این گزارش، بانک ملت پیش از این و در نخستین روزهای وقوع سیل، با دستور مدیرعامل این بانک، دو محموله شامل مواد غذایی، پوشاک و نیازهای ضروری سیل‌زدگان را به گلستان و پس از آن به لرستان ارسال کرده بود.

منبع: donya-e-eqtesad.com

برچسب‌ها