امسال ارز دیجیتال ترون یک همکاری رسمی با اتریوم خواهد داشت

امسال ارز دیجیتال ترون یک همکاری رسمی با اتریوم خواهد داشت
خلاصه اخبار

جاستین سان – مدیرعامل و بنیانگذار ترون (Tron) – می گوید این ارز دیجیتال در سال جاری یک همکاری رسمی با کمپانی اتریوم و توسعه دهندگان آن خواهد داشت.

به گزارش سیگنال، جاستین سان – بنیان گذار و مدیر عامل شرکت TRON – میگوید وی معتقد است اکوسیستم ترون در سال جاری با اتریوم “به طور رسمی” همکاری خواهد کرد. سان نظرات خود را در مصاحبه ای با پادکست Crypto Chick در 6 آوریل ارائه کرد.

به طور دقیق تر در واکنش به یک سوال در رابطه با توییت ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) در مورد ترون، جاستین سان اعلام کرد که ” رقابت یک محصول بهتر به ارمغان می آورد.” وی همچنین افزود:

“من فکر می کنم در آینده ما حتی با بسیاری از توسعه دهندگان اتریوم (Ethereum) و همچنین تشکیلات اقتصادی اتریوم برای بهبود صنعت ارزهای دیجیتال همکاری خواهیم کرد”.

سان همچنین اعلام کرد که در سه ماهه دوم سال 2019 میلادی یک راه حل مقیاس پذیری برای لایه دوم Tron ارائه خواهد نمود که ادعا می شود توان عملیاتی شبکه را 100 برابر افزایش می دهد و به طور چشمگیری کارمزدها را کاهش می دهد. Sun به تازگی یک توییت در این رابطه منتشر نموده اما از بیان یک تاریخ مشخص خودداری کرده است.

در خلال این پادکست، جاستین سان همچنین اشاره کرد که نسخه ارز دیجیتال با ثبات تتر (USDT) بر پایه شبکه ترون قرار است در تاریخ 9 آوریل عرضه شود. سان استدلال کرد که نسخه پایدار تتر در شبکه ترون معاملات ارزان تر و سریع تری را نسبت به پروتکل فعلی Omni که بر پایه بیت کوین است، ارائه می دهد.

سان در ادامه صحبت های خود اشاره کرد که در سه ماهه دوم سال جاری، ترون یک شبکه جدید با گزینه حفظ حریم خصوصی بر اساس تکنولوژی استفاده شده توسط زی کش (ZEC) معرفی خواهد کرد.

همانطور که خبرگزاری Cointelegraph در ماه مارس گزارش داد، دو صرافی ارز دیجیتال بزرگ شامل Huobi (مستقر در سنگاپور) و OKEx (مستقر در مالت) حمایت خود را از نسخه تتر مبتنی بر ترون اعلام نموده اند.

در روز جمعه رادار (Radar)، استارتاپ حمایت شده توسط یک صرافی غیرمتمرکز که توانست 10 میلیون دلار در سال گذشته جمع آوری کند، اعلام کرد که ابزارهای جدیدی را برای توسعه دهندگان جهت مقیاس پذیری بلاک چین با استفاده از شبکه لایتنینگ عرضه خواهد کرد.

منبع: cointelegraph

برچسب‌ها