امارات راه را برای پذیرش رمزارز و بلاک چین هموار می کنند

امارات راه را برای پذیرش رمزارز و بلاک چین هموار می کنند

کارشناس حقوقی کوکیلا علاق (Kokila Alagh) پیام‌هایی را در مورد مقررات رمزنگاری و بلاک چین در امارات متحده عربی به اشتراک گذاشت.

در حالی که بسیاری از کشورها تمایل دارند به سادگی استفاده از بیت کوین (BTC) و دارایی های مجازی را ممنوع کنند، قانونگذاران در امارات متحده عربی رویکرد متفاوتی را در پیش گرفته اند.

این کشور به طور مداوم چشم انداز خود مبنی بر تبدیل شدن به یک قطب بلاک چین را با ارائه چارچوب هایی برای راهنمایی کسب و کارهای بلاکچینی در مورد نحوه عملکرد مطابق با قوانین اجرا کرده است.

به گفته علاق ، SCA (تنظیم‌کننده و رگلاتور در امارات) اطمینان و فرصت‌هایی را برای کسب‌وکارهای رمزنگاری و بلاک چین فراهم می‌کند:

قوانین باعث ایجاد اطمینان در امارات شده اند

 همچنین فرصت‌های جدیدی را در امارات متحده عربی ایجاد کردند، که SCA را به یک تنظیم‌کننده مترقی در چشم‌انداز جهانی تبدیل می‌کند، زیرا آنها این بخش حیاتی در حال رشد را نادیده نگرفته‌اند و به طور مداوم در حال کار بر روی توسعه چارچوب‌هایی هستند که مطابق با این بخش‌های نوظهور تنظیم شوند.

علاق گفت DMCC یکی از پیشرفته‌ترین تنظیم‌کننده‌ها در این فضا و پیشگام توسعه اکوسیستم رمزنگاری در امارات بوده است. DMCC یک رگولاتور دوستدار رمزنگاری است و چارچوبی دوستانه برای راه اندازی کسب و کار به شرکت ها ارائه می دهد.

در همین حال، صرافی کریپتو بایننس قصد دارد با دولت امارات متحده عربی همکاری کند تا به صرافی‌های ارز دیجیتال و کسب‌وکارها برای دریافت مجوزهای خود در دبی کمک کند. این شرکت یادداشت تفاهمی با اداره مرکز تجارت جهانی دبی امضا کرد که هاب کریپتو را راه اندازی کردند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.