آنتونی اسکاراموچی یک مقام مهم در الگوراند(ALGO)را تصاحب می کند

آنتونی اسکاراموچی یک مقام مهم در الگوراند(ALGO)را تصاحب می کند

آنتونی اسکاراموچی، رئیس شرکت سرمایه گذاری SkyBridge Capital اخیراً به Business Insider گفته است که موقعیت مهمی را در الگوراند (ALGO) تصاحب کرده است.اسکاراموچی فناوری پروژه را چشمگیر می داند.

بلاک چین الگوراند با توان عملیاتی بالا توسط دانشمند کامپیوتر ایتالیایی، سیلویو میکالی، ایجاد شد که اخیرا بیت کوین، اولین ارز دیجیتال را یک “نئاندرتال(گونه ای از انسان های اولیه)” توصیف کرده است.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، مارتین شکرلی یکی از مدیران “pharma bro” اخیراً Algorand را در میان پروژه های بلاک چین مورد علاقه خود قرار داده است.

اسکاراموچی، که در مجموع 8 بازار نزولی را تجربه کرده است، معتقد است که معامله گران بازار سهام هنوز تسلیم نشده اند زیرا هیچ احساس وحشت شدیدی وجود ندارد.

اما اسکاراموچی این بار از پیش بینی عملکرد قیمت بیت کوین خودداری کرد و معتقد است هر چیزی ممکن است رخ دهد.وی اضافه کرد که اگر مردم به فناوری بلاکچین اتریوم یا بیت کوین اعتقاد ندارند، نباید مالک آن ها باشند.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات و قیمت لحظه ای ارزهای دیجیتال به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را دریافت نمایید.