الکسیس اوهانیان: «از بین رفتن هیجانات بازار رمزارزی برای آن مفید است»

الکسیس اوهانیان: «از بین رفتن هیجانات بازار رمزارزی برای آن مفید است»
خلاصه اخبار

الکسیس اوهانیان(Alexis Ohanian) بنیانگذار Reddit و یکی از طرفداران شناخته شده‌ی رمزارزی ادعا می‌کند که هیجانات رمزارزی از بین رفته است و فضا را برای کسانی که واقعا به رمزارزها اعتقاد دارند باقی مانده است. اوهانیان در مصاحبه‌ای با Yahoo Finance که در ۲۲ فوریه منتشر گردید این اظهارات را مطرح ساخت.

به گزارش سیگنال به نقل از کوینیت، هنگامی که از اوهانیان در زمینه‌ی باورش نسبت به رمزارزها سوال شد وی اعلام کرد که وضعیت کنونی بازار بدون شک به عنوان روز‌های سخت برای رمزارزی محسوب می‌گردد. این بدان معنی است که قیمت رمزارزها کاهش یافته است.

با این وجود، اوهانیان با اشاره به اظهارات مدیرعامل Coinbase تاکید کرد که بازار نزولی موجب نابودی سودجویان شده است، و کسانی که به رمزارزها اعتقاد راسخ دارند زیربنای واقعی رمزارزها را ایجاد خواهند کرد.

اوهانیان توضیح داد که از نظر وی، حذف هیجانات در اطراف رمزارزها و فضای بلاکچین در حقیقت برای توسعه‌ی این صنعت اتفاق خوبی است. وی گفت:

در حال حاظر قابل مشاهده است. اما نشانه‌ی قدرتمند از نظر من این است که همچنان برخی از هوشمند‌ترین افراد در حوزه‌ی تکنولوژی بر روی حل این مشکلات فعالیت می‌کنند. آن‌ها شرکت‌هایی را بر روی بلاکچین ایجاد کردند. هیجان از بین رفته است. اما من فکر می‌کنم (از بین رفتن هیجانات) اتفاق خوبی است.

اوهانیان همچنین با اظهار نظر در زمینه‌ی راه‌اندازی JPMorgan Chase اظهار داشت که انتظار می‌رود با راه‌اندازی رمزارز این شرکت با نام JPM Coin، که نوعی دارایی بر پایه‌ی بلاکچین است، بهره‌وری تسویه حساب‌های بانکی افزایش یابد.

اوهانیان اظهار داشت که حرکت اخیر JPMorgan از زمان از بین رفتن هیجانات نشانگر این واقعیت است. وی اعلام کرد با در نظر گرفتن این‌ که جیمی دیمون(Jamie Dimon)، در گذشته بیت‌کوین(BTC) را یک طرح کلاهبرداری خوانده بود، انتشار این رمزارز را به عنوان یک اتفاق خوب عنوان کرد.

جیمی دیمون مدیرعامل JPMorgan اخیرا موضع خود را در برابر بیت‌کوین مشخص کرد و ادعا کرد که قصد ندارد بر علیه بزرگترین رمزارز بازار موضع‌گیری کند.

اوهانیان به همراه استیو هافمن(Steve Huffman) پس از فروش Reddit در سال ۲۰۰۶ و در سن ۲۳ سالگی به یک میلیونر تبدیل شد وی همچنین کارآفرین اینترنتی و بنیانگذار شرکت سرمایه‌گذاری Initialized Capital است.

در جولای ۲۰۱۸، اوهانیان پیش‌بینی کرده بود که در سال ۲۰۱۸ بیت‌کوین به ۲۰ هزار دلار و اتریوم(ETH) به ۱۵۰۰ دلار می‌رسند. با این وجود بر اساس داده‌های CoinMarketCap، از ژوئن ۲۰۱۸ تاکنون بالاترین سطح قیمت بیت‌کوین ۷۲۰۰ دلار و اتریوم ۴۰۰ دلار بوده است.