التهاب بازار سنگ آهن جهان ناشی از اختلافات تجاری چین و آمریکا

التهاب بازار سنگ آهن جهان ناشی از اختلافات تجاری چین و آمریکا
خلاصه اخبار

به گزارش سیگنال به نقل از معدن 24، در پی تشدید اختلافات تجاری چین و امریکا در چند ماه گذشته، بازار جهانی کامودیتی ها به ویژه سنگ آهن با مشکلات فراوانی روبرو بوده است.به گزارش مارکت واچ، افزایش منازعات تعرفه ای میان چین و آمریکا سبب کندی رشد اقتصادی در جهان شده است.به گزارش استیل […]

به گزارش سیگنال به نقل از معدن 24، در پی تشدید اختلافات تجاری چین و امریکا در چند ماه گذشته، بازار جهانی کامودیتی ها به ویژه سنگ آهن با مشکلات فراوانی روبرو بوده است.
به گزارش مارکت واچ، افزایش منازعات تعرفه ای میان چین و آمریکا سبب کندی رشد اقتصادی در جهان شده است.
به گزارش استیل پرایس، در این بین بازار سنگ آهن متحمل بیشترین خسارات شده و با افت فراوانی روبرو شده است.
به گزارش نشریه اس اند پی پلتس، میزان واردات سنگ آهن با درجه خلوص 62 درصد در چین که بزرگترین تولید کننده فولاد در جهان به شمار می آید، با کاهش 27 درصدی روبرو شده است.

به گفته ژوزف ایناک، مدیر اخبار نشریه اس اند پی پلتس، بازار سنگ آهن در میان کامودیتی های دیگر با بیشترین فزار و نشیب روبرو بوده است.
از سوی دیگر با آغاز ماه سپتامبر و اتخاذ تدابیری جهت کاهش آلودگی ها در چین، صنعت فولاد سازی این کشور که از قضا جزو صنایع آلاینده محسوب می شود، با مشکلات بیشتری روبرو خواهد شد.

برای مشاهده جدیدترین تحلیل ها، اخبار، مقالات کامودیتی به وب سایت سیگنال مراجعه و یا اپلیکیشن سیگنال را از کافه بازار دریافت نمایید.
برچسب‌ها